🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bunları da buraya sabitleyelim

Eklentiler

• IMG_20240307_130835.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20240307_130752.jpg
    151,3 KB · Görüntüleme: 31
Regl oldum Pazar akşamı teravih namazları başlıyor sanırım o akşama yetişir genelde her Ramazan başı böyle oluyorum Allah'tan bu sefer gıdı gıdına denk geldi nasıl heyecan Allah'ım nasıl bir güzellik senede bir kez geliyor.

2 tane hatimim var birini yeni başladım Arapça 4.cüzdeyim mealli okuduğumda da 16'ya geçeceğim inşallah bitirebilirim.

Bugün pizza yapacağım hamurunu karacağım birazdan tenis sonrası da fırına veririm burada bir ☀ açtı bugün nasıl güzel nasıl güzel

Süslememizi bitirdik Hoş gel Ramazan güzelliklerle gel heyecanla bekliyoruz seni...

Eklentiler

• IMG-20240307-WA0008.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20240307-WA0010.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 27
Yeni bir güne huzurla uyanalım Allahım
Duşumu aldım şöyle ferah ferah yatağa uzanıp gökyüzünü izleyerek uyumak nasıl güzel bir nimet Allahım hele bir de yıldızlar varsa ya peki o güzelliği gören gözlerimiz, hisseden kalbimiz binlerce kez şükürler olsun

Bu kitabım da kitaplığımda yarım kitaplar arasındaydı aldığımda Doğan Cüceloğlu (rahmetle anıyorum) yaşıyordu bu ay bunu bitirmeyi hedefliyorum.

Bu hafta henüz hiç spor yapmadım bu akşam yapmayı planlıyorum. Malum adetli iken biraz zor oluyor.

Bu hafta bolca İngilizce okuması yaptım. Uygulamada Little Woman adlı hikayeye başladım 3.bölümdeyim.

Diyete de kaldığım yerden bugünden itibaren devam ediyorum bunları yazarken bu arada bisküvilere bir baktım bitmiş yeşil çayı içeyim belim 76 cm e düşmüş kalça hâlâ 98 cm bugün bir kotum var onu giydim düğmeyi zar zor kapattım ona tam girene kadar yola devam

En son 1 Mart'ta yapmışım bu kadar ara bile yetmiş 2 kg lık dumbellarda zorlandım. Yalnız akıllı saat mortlamaya başlamış dokunmatiği zor bastı Xiaomi şu saate verdiğim parayı 1 yıl önce altında tutsaymışım kâra bak saat böyleyse eğer araba üreteceklermiş bir de

En son 1 Mart'ta yapmışım bu kadar ara bile yetmiş 2 kg lık dumbellarda zorlandım. Yalnız akıllı saat mortlamaya başlamış dokunmatiği zor bastı Xiaomi şu saate verdiğim parayı 1 yıl önce altında tutsaymışım kâra bak saat böyleyse eğer araba üreteceklermiş bir de
Eki Görüntüle 3398486

Musmutlu bir haftasonu olsun
En sevdiğim öğün kahvaltı yumurtayı da ne özlemişim ne özlemişim sabah tavuklara çıktım 2 tane kızıma omlet olarak yaptım şu tabaktakileri zor yedim o kadar yumurtadan bıkmışım takip ettiğim spor hocası hâlâ nasıl yiyor hayretler içerisinde kalıyorum. Kiloma da baktım bu sabah sabit 62.25 pzt sabahına kadar 61 yapayım şunu ben

Eklentiler

• IMG_20240309_110333_edit_2274147698610.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 33
Bugünün diyet kaçamaklarını yazıyorum:
2 dilim tahin helvası
2 tane halley
1 tane bitterli tadelle
Şuanda da 3ü1 arada kahve içiyorum ama ekmek yemedim evet çarşıdan Medine hurması aldım atıştırmalık ama akşam olan oldu.

Bugünümden kareler...
Bugün her yer çok kalabalıktı ama iyi ki çıkmışım

Eklentiler

• IMG_20240309_143239_edit_21045143932204.jpg
    168,6 KB · Görüntüleme: 71
Ne güzel güneş açmış ne kadar güzelll
Akşam benimkiler 11.30 gibi uyumaya yattı ben de eşlik edeyim onlara da dedim bir bakmışım uyumuşum kitap okuyacaktım, İngilizce okuma yapacaktım falan filan kaldı. Güzel turistik videolar eşliğinde kahvaltımızı yaptık sanırım biz bu kış hiç yazdan çıkamadık izlediğimiz videoyu koyacağım Phuket 3 videoyu da izledik ve yine Ege sahillerimizde sabit kaldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…