🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugün de Bkm Kafeye gittik kızımla alışveriş yaptık.

Eklentiler

• IMG_20240207_163254.jpg
    196,5 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20240207_161902.jpg
    173,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20240207_161849.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 72
Sabahtan beri dışarıdayım daha şimdi eve girdim kahvemi yaptım hesap defterimi açtım hesap kitap yaptım kredi kartımı bu ay az kullanmışım şükürler olsun ekstreyi eşime atacağım telefon faturam da arttı 190 küsür de faturam nakit harcamalarımda bu ay fazla abarttım Şubat ayını sıkı tutmam lazım çalışmam lazım ki daha çok kenara para kalsın.

Bu ay daha kuaföre gitmedim onun da fiyatları artmış ülkeyi ne hâle getirdiler kuaföre de mi gitmeyek önceden canım isteyince kuaföre giderdim.

Bu ayki seçmiş olduğum kitapları internette biraz araştırarak aldım ama nasıl harika seçimler tarifi mümkün değil başlarda kasvetli gibi gelse de genelde romanların giriş bölümünü zar zor okuyan biri olarak sabrettim ve gelişme bölümü muazzam, harika, safiyane aşk konusu işleniyor vayy canına böyle aşklar da varmış dedirten cinsten bu akşam sanırım oldukça okuyacağım.

İnsan her zaman şen şakrak olmuyor bugün hiç iyi değilim çok hüzünlüyüm kahvaltı bile yapmadım ağladım uyudum anlatmak, kelimelere dökmek bile istemiyorum şuan Cuma selaları okunuyor sen yüreğimdekileri biliyorsun Allahım

Zaman her şeyin ilacı geriye dönüp baktığımda üzüldüğüm her şey bi şekilde gelip geçmiş başımıza gelene alışıp kabulleniyoruz bi şekilde Allah büyüktür her şey gelir geçer ….

Kızımın okul çıkış saatine kadar uyudum birkaç bir şeyler okudum sanki cümleler yarama merhemmiş gibi bir insanın yüreğini gönlünü kırmak öyle kolay ki he gel yap gönlümü yapamazsın bir insanı doğduğu güne pişman ettirmeye hakkı yoktur bir insanın suç bende defalarca affetmem defalarca

Bugün kızımın beşiğini söküyorum geç bile kaldım aslında odaya ütü yapmak için girmiştim ayrıca mobilya ustalarını yürekten kutluyorum totom ter içinde kaldı

Eklentiler

• IMG_20240210_121245.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20240210_115114.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 43
Yarından tezi yok mobilya ustalarının yanına çıraklıktan başlıyorum bu işe ahh ahh elimizden her iş gelir evelAllah ama nasıl iyi geldi anlatamam böyle boks torbası yumruklasam iyi gelmezdi

Eklentiler

• IMG_20240210_133101.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 56
Bu ay ki elektrik faturası az önce geldi 508 tl kurutma makinesi tam 2 katı fark yaratmış hem klima hem kurutma sayacı coşturmuş premseslik bitiyor çamaşırlar asılıyor ama makinanın hakkını verdim bu ay haldır haldır çalıştı kıyamam

Öyle yoruldum ki daha işim bitmedi bile yemeğimi yaptım yemeği yedikten sonra çamaşır dürme ve duş alma puff öyle böyle yorulmadım valla bahar temizliği gibi oldu

Öyle dönemler olur ki böyle kalbin sıkışır, nefes alamazsın bazı cümleler söylenir onlar kafanda döner durur yutarsın o an yutarsın evet içinde tutarsın tutarsın ama nereye kadar sussan olmaz konuşsan hiç olmaz öyle b*ktan bir şey işte

Duş sonrası çayımı aldım elime mis gibi biraz da Nutella kaşıklarsam daha ne olsun Allahım sana şükürler bugün iyi iş çıkardım uzun süredir kullandığım çantalarımın hepsini dolaptan çıkardım onları satıp yerine yenilerini alacağım ama önce biraz azalmaları lazım

Mutlu Pazarlar
Bugünün enerjisi biraz farklı eşimle barıştık. Beyefendi sabah yatakları topladı,çayı demledi yoğğğ kahvaltı hazırlamadı o hazırlamaktansa dışarı yedirmeye götürür ya da getirtir henüz o leveli atlamayadık aynı çıkardığı çoraplarını kirli sepete atmak gibi hatta şimdi kafamı kaldırıp baktım koltuk kenarında dünki çoraplar duruyor mu diye aaaaa sepete atmış biraz trip sonrası böyle oluyor aferin ona şimdi güzel bir kahvaltının ardından mutfağı biraz toplayım kızımızı dışarı çıkaracağız yavrucum dün bekledi durdu gezmeye götürelim diye anne hıncını temizlikten çıkarıyor baba sokak kapısına mekanizma takıyor velhasıl kelam sorunumuzu yine yastık altı yapıp hayata devam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…