🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Olur canım inşallah bol bol dua et
Elimizden baska ne gelir ki zaten dua ediyorum her animdabu arada konu başlığına itafen hic bisey yapamıyorum anca yatıyorum evde cok özledim ev isi yapmayı ama gözüm görmüyor bulantilardan. 5. Haftamda basladi gözümü zor açıyorum bazen

Yapma zaten biraz sabır ilk 12 hafta çok önemli o dönem ben de yapmadım çok korkmuştum birşey olacak diye daha önce düşüğüm vardı hemen de olmamıştı benim

Yapma zaten biraz sabır ilk 12 hafta çok önemli o dönem ben de yapmadım çok korkmuştum birşey olacak diye daha önce düşüğüm vardı hemen de olmamıştı benim
Aslında eşim de is yaptırmıyor sağolsun o halletmeye çalışıyor elinden geldigince. Haklısın yapmamak daha iyi. Cok sukur cok beklemedik eylulde kızımı kaybettim haziranda hamile olduğumu öğrendim.. Ama beklemek zor gerçekten her ay sanki yıl gibi geliyor bekleyene..

Evet beklemek zor ama saldığın beklemediğin an gelmesi çok güzel

Bugün oldukça işim var planlarımı yazayım;

Market alışverişi yapılacak listeyi yaptım unum bitti özellikle o

Manav alışverişine gidilecek yağ biberi almalıyım tarhanam bitti

Çilekler ayıklanacak şekere basılacak

Alışverişten sonra tarhana karılacak

Yemek yapılacak

Çamaşır selesi dolu yıkanacak

Şimdilik bunlar

Market manav alışverişi yapıldı
Çamaşırlar henüz asılmadı

İlk işim kuaföre gitmek oldu

Çilekler de ayıklandı şekere nasıldı

Şimdi bugün neler yaptım bir bakalım ;

Market, manav alışverişi yapıldı

Kızçe dışarı çıkarıldı akülüsüyle bisikletiyle gezildi

Buzdolabı silindi rafları yıkandı

2 adet satış yapıldı

Balkona kuşlara ekmek konuldu evdeki tüm çiçekler sulandı

2 makina çamaşır asıldı

Tarhananın iç harcı yapıldı

Çilekler temizlendi çileklerin çoğunluğu büyük olduğu için sadece küçük çilekler ayrıldı bütün olarak sevdiğim için kesmedim reçel 750 gr kadar çilekle olacak

Fanustaki balığın suyu temizlendi

Kitap az okundu bikaç sayfa yatmadan evvel biraz daha okumaya çalışacağım.

Kuaföre gidildi biraz bakım yaptırıldı oh mis

Birazdan kömür maskesi yapacağım yatmadan evvel yumuşacık bir cilt

Aklıma gelenler bunlar verimli bir gün oldu diyebilirim

Eklentiler

• IMG_20210705_222328.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20210705_221107.jpg
    171,7 KB · Görüntüleme: 39
Şu aralar bende kendime bi rutin oluşturma çabasındayım defalarca kremler aldım son kullanma tarihleri geçti attım zayıflama çayları aldım diyetlere başladım hepsi yalan oldu sağlıklı ve kaliteli yaşamak istiyorum bende artık

Krem sürmeyi bir türlü rutine oturtamadım kaç çeşit krem var bugün bir tane daha aldım ama bu sefer ben de çantama koyacağım sürekli kremlenenler görüyorum ben de bir denicem

Sağlıklı beslenme kilo verme konusunda başarılı olamıyorum darısı ona inşallah

Ben de satış yapıyorum ama kendi kıyafet çanta ayakkabı vs. Leri ucuz ucuz. Alıp satmak hiç aklıma gelmezdi ben yapamam ama valla seni çok takdir ettim. Zengin olursun işi büyütsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…