🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben de böyle dermiyim acaba.
Dersin canım neden demeyesin benim bir tanıdığım hamile iken öğrendi gözünü etkileyen yerde tümör olduğunu çocuğu doğurursan ölürsün dediler ne pahasına olursa olsun doğurcam dedi şuan gayet sağlıklı kaç yıldır geçti üzerinden iyileşeli bir iş kurdu eşiyle ve büyüdüler

Günaydın canlarımm😍
9da kalktım
Kahvaltı hazırlanıp yapıldı eşi biraz alışveriş için gönderdim
Aldıklarını yerleştirdim
Bulaşıkları topladım
Bulaşk makinesi çalışıyor
Çamaşır mak çalışıyor.
evi topladım
Yemeğim var yanına bi ilave yapıcam.
Birazdan kitaplık almıştık onu kurucaz

Günaydın canlarımm😍
9da kalktım
Kahvaltı hazırlanıp yapıldı eşi biraz alışveriş için gönderdim
Aldıklarını yerleştirdim
Bulaşıkları topladım
Bulaşk makinesi çalışıyor
Çamaşır mak çalışıyor.
evi topladım
Yemeğim var yanına bi ilave yapıcam.
Birazdan kitaplık almıştık onu kurucaz
Ellerine sağlık canım bir sürü iş yapmışsın
Biz de kitaplığımızı kendimiz kurmuştuk çok zevkliydi kolay gelsin size de 😁eşimden biraz fırça yemiştim şöyle yap şöyleee eşekte hoşaf gördün mü sen demişti :KK70:

Ellerine sağlık canım bir sürü iş yapmışsın
Biz de kitaplığımızı kendimiz kurmuştuk çok zevkliydi kolay gelsin size de 😁eşimden biraz fırça yemiştim şöyle yap şöyleee eşekte hoşaf gördün mü sen demişti :KK70:
Ahahah eşekte hoşaf görmek ilk defa duyuyorum kız eşek hoşafyan ne anlar diye duymuştum da :KK70: :KK70: Eşinin dediğii iyi bişey galiba ona göre dimi 😂😂
Kesin bende yerim dur bakalım :KK70:
Biraz insanlar uyansın diye bekliyorz pazar günü erken saatte ses yapmayalım dedik😂😂

Ahahah eşekte hoşaf görmek ilk defa duyuyorum kız eşek hoşafyan ne anlar diye duymuştum da :KK70: :KK70: Eşinin dediğii iyi bişey galiba ona göre dimi 😂😂
Kesin bende yerim dur bakalım :KK70:
Biraz insanlar uyansın diye bekliyorz pazar günü erken saatte ses yapmayalım dedik😂😂
Bilmiyorum ki belki de öyle demiştir baya oluyor 2 sene önceydi ben de azcık ortalığı toplayım atarım kitaplığın resmini koçtaştan almıştık son 1 adet kalmıştı

X