🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
niloya sen niye herkesi bu kadar ciddiye alıyorsun ?yapma etme sana 2 laf söyleyene sen de 3 laf söyle geç.tanımadığın insanları niye önemsiyorsun bu kadar bir nick ten ibaretler sadece.yapma etme :anneadayı:

niloya sen niye herkesi bu kadar ciddiye alıyorsun ?yapma etme sana 2 laf söyleyene sen de 3 laf söyle geç.tanımadığın insanları niye özensiyorsun bu kadar bir nick ten ibaretler sadece.yapma etme :anneadayı:
Yok kız kimseyi takmıyorum inan bak😍çok eski konuma birinden beğendim şaşırdımlar geliyordu buradaki grup olup benimle anlaşmayan biriydi eski konumun hortlatılmasından mı korkacağım yaptım etiket ve hortlattım yahu benim vicdanım rahat iken birilerine hesap vermek zorunda değilim ya da birilerinden korkacak insan değilim

Yok kız kimseyi takmıyorum inan bak😍çok eski konuma birinden beğendim şaşırdımlar geliyordu buradaki grup olup benimle anlaşmayan biriydi eski konumun hortlatılmasından mı korkacağım yaptım etiket ve hortlattım yahu benim vicdanım rahat iken birilerine hesap vermek zorunda değilim ya da birilerinden korkacak insan değilim
iyi de boşverseydin ya sen niye konunu ortaya attın :KK53: gruplar hep vardı bdv de.ben bazı konuştuklarımı orda zerre kadar tanımıyorum .umrumda da değiller.devamlı gelip yazdığımdan konulara tanıyorum sananlar da var ama yok .içlerinden kendim seçerim ya da seçilirim arkadaş olurum gerisini sallarım sen de salla gitsin

Görme merkezine baskı yapıyor bi de çocuk için engel
Sağol teşekkür ederim
Rica ederim doktor ne derse tabi doğrusu odur tedavini yaptır bir tanıdığımızda da beyninde gözünü etkileyen tümör vardı iyileşti çocuğunu doğurdu riskli bu çocuk aldır dedi doktorlar doğurdu büyüdü bile kadın şuan işinin gücünün başında

Rica ederim doktor ne derse tabi doğrusu odur tedavini yaptır bir tanıdığımızda da beyninde gözünü etkileyen tümör vardı iyileşti çocuğunu doğurdu riskli bu çocuk aldır dedi doktorlar doğurdu büyüdü bile kadın şuan işinin gücünün başında
bana yazsın özelden.benim hastalığımın aynısı.yardımcı olurum seve seve

Yaa inşallah bende de öyle olur geçer gider hayırlısıyla

evet aynen öyle.bana destek olan kadın bekarken yakalanmış ameliyattan sonra evlenmiş bebeği olmuştu.

İyi huylu evet ama benim ki prolaktin hormonunun fazla çalışmasından kaynaklı. O da süt salgılanan hormon. Şu an görme merkezine baskı yapıyor ilerde baskının artma ihtimali var
evet ben de de aynısı vardı büyükçe iyi huylugörme merkezime baskı yapan.kaç dr a gittim hepsi körlük olacak tedavi olmazsa dediler.ben size her konuda yazrdımcı olurum.damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış

X