🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Suratını bir öpüyorum bir öpüyorum severken dişlerimi sıkıyorum çok tatlı çokkk😘😘😘😘
IMG_20210612_131834.jpg

Dün oturma odasında
Toz alıp sildim
Elektrikliye verdim
Balkonu yıkadım
Yarım cüzüm ve okumam gereken sureler vardi onlari okudum
Bulaşık makinesini çalıştırıp boşalttım
Çamaşır makinesini çalıştırdım

Önceki iki gün hastaneye gittim kontrole. İlk gün kan verdim ertesi gün de sonuçlar icin
Doktor ameliyat ihtimali için konsey topluycakmis. Başımda hormondan dolayı kitle var onu almak için.Ilac etki etmiyo ona, karar 2 hafta sonra belli olacak. Hayırlısı neyse o olsun valla.

Bugün de başka bir odayi temizliycektim ama sabah kalktım adet olmuşum. Kahvaltı yaptım oturuyorum geri öyle. Halsizim bisey yapmadım

Dün oturma odasında
Toz alıp sildim
Elektrikliye verdim
Balkonu yıkadım
Yarım cüzüm ve okumam gereken sureler vardi onlari okudum
Bulaşık makinesini çalıştırıp boşalttım
Çamaşır makinesini çalıştırdım

Önceki iki gün hastaneye gittim kontrole. İlk gün kan verdim ertesi gün de sonuçlar icin
Doktor ameliyat ihtimali için konsey topluycakmis. Başımda hormondan dolayı kitle var onu almak için.Ilac etki etmiyo ona, karar 2 hafta sonra belli olacak. Hayırlısı neyse o olsun valla.

Bugün de başka bir odayi temizliycektim ama sabah kalktım adet olmuşum. Kahvaltı yaptım oturuyorum geri öyle. Halsizim bisey yapmadım
Kitle bir rahatsızlık yaratıyor mu ondan mı alacaklar çok geçmiş olsun canım

Ütüyü yaptım bitti desem kim inanır kim mi inanır inanmayın çünkü hala yapmadım :sopa:kocam merdaneyi gösterecek az kaldı
Bende yapmadımmm😂😂😂 benimki alıştı artık şu tişörtüm nerde diyince ütülencekler diyorum ver hadi üstümde düzelir bişey olmaz diyor artık :KK70:

X