🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Tamam canım ben de sana çekicem çiçeklerimizi ön balkondakileri de terastakileri de çekicem ben ön balkona bir tane daha sallanan asma saksılı çiçek aldım çok güzel kırmızı minik minik çiçekleri var bugün bir gördüm sönmüşler :KK48:
Bu sene hiç çiçek almadım. Alıyorum kuruyor alıyorum kuruyor. Yapma çiçek koydum balkonuma 😅

Tamam canım ben de sana çekicem çiçeklerimizi ön balkondakileri de terastakileri de çekicem ben ön balkona bir tane daha sallanan asma saksılı çiçek aldım çok güzel kırmızı minik minik çiçekleri var bugün bir gördüm sönmüşler :KK48:
O sarkan saksılara bayılıyorum yaa 😍😍 çiceklermi sönmüş😬

ozgenur16 ozgenur16 geldi oturduk sohbet ettik az önce geçirdim şimdi ütüyü yapayım gayri daha yarına da kalmasın yahu 😂 Cookiie Cookiie ütüyü yaptın mı? 🤭
ütü hç sevmem.çocuğun kıyafetleri haricinde asla yapmamm.ütü istemeyen pantolon tişört tulum ararımm özellikle alışverişlerimde :rolleyes:

Biri elimde biri kucağımda çamaşır dürüyorum yardımcılarım hazır ve naaazır :KK70:
IMG_20210612_004320.jpg

Evet çok güneş alıyor canım benim ev köşe ev her yerden güneş alıyor ondan fesleğen mesela balkonda olmuyor benim içeride tutuyorum ölmesin diye
Öyle olunca çok zor gerçekten işte benimde öyle gölgelikmi yapsam diye düşündüm bi ara faydasız. Her akşam suluyorum her akşam toprakları kupkuru oluyor bakalım gittiği yere kadar gitsinnartık 🤷🏼‍♀️
ozgenur16 ozgenur16 geldi oturduk sohbet ettik az önce geçirdim şimdi ütüyü yapayım gayri daha yarına da kalmasın yahu 😂 Cookiie Cookiie ütüyü yaptın mı? 🤭
ay yapmadım yaa dün uykucu günümdü koca gün gözümde uykuyla gezdim akşamda 10mu neydi bayılmışım 😂😂

Ayyy Allah uzak etsinde kanser hastaları hep saç olmadığı için başını örtüyor hastadır belki 🥺
Ay bende aynı şeyi düşündüm işte rabbim uğratmasın 😞😞

Öyle olunca çok zor gerçekten işte benimde öyle gölgelikmi yapsam diye düşündüm bi ara faydasız. Her akşam suluyorum her akşam toprakları kupkuru oluyor bakalım gittiği yere kadar gitsinnartık 🤷🏼‍♀️

ay yapmadım yaa dün uykucu günümdü koca gün gözümde uykuyla gezdim akşamda 10mu neydi bayılmışım 😂😂

Ay bende aynı şeyi düşündüm işte rabbim uğratmasın 😞😞
Oo erkenden uyumuşsun mis 😍 uyandım hala uykum var 😁

X