🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
N Narinkimse cim sen neler yaptın canım bugün? 🥰
Canımmm, benim bugün pek verimsiz geçti. Kızımla saatlerce parktaydık. Sadece günlük rutinleri yaptım yemek, tuvalet banyo temizliği yani. Ama çok yorgunum. Herhalde uzun süredir evde kalmakla alakalı. Bünyeme dışarıya çıkmak yaramıyor 😁😁sizleri takipteyim ama. 💞💞

Ben topiğe çok alakasız giriş yapmış gibi olucam :KK53: ama @Nihal Prime arada bakımla ilgili konuşalım demişti o yüzden geliverdim. Nihal Abla sen bilirsin sorayım o yüzden, son zamanlarda kaşımı ağdayla aldırmaya başladım ama fazla inceldi gibi geliyor. Kaşlarım kalın ve kendim asla alamıyorum üstüne çevremde herkes kaşsız. Benimkisi çok gür olduğu için kuaförün ağda önerisi harika gelmişti ama son almada biraz tuhaf oldu gibi. Ne dersin ağda ile kaş almaya devam etmeli miyim?

Ben topiğe çok alakasız giriş yapmış gibi olucam :KK53: ama @Nihal Prime arada bakımla ilgili konuşalım demişti o yüzden geliverdim. Nihal Abla sen bilirsin sorayım o yüzden, son zamanlarda kaşımı ağdayla aldırmaya başladım ama fazla inceldi gibi geliyor. Kaşlarım kalın ve kendim asla alamıyorum üstüne çevremde herkes kaşsız. Benimkisi çok gür olduğu için kuaförün ağda önerisi harika gelmişti ama son almada biraz tuhaf oldu gibi. Ne dersin ağda ile kaş almaya devam etmeli miyim?
Bakımla ilgili de konuşulsa iyi olur ben de şükür aylar sonra kuaföre gittim harika hissediyorum kendimi 😍😍darısı saçlarımı boyatma cesaretine

Bakımla ilgili de konuşulsa iyi olur ben de şükür aylar sonra kuaföre gittim harika hissediyorum kendimi 😍😍darısı saçlarımı boyatma cesaretine
Hangi renk düşünüyorsun ben de turuncudan kahveye geçtim.
Bana en çok kahve tonları yakışıyor. Artik da şaşmam sanırım 🤭

Küllü kumral istiyorum ya da ombre yaptırıcam komple renk değişimine cesaretim pek yok benim kahve tonu zaten saçım senin ne renk doğal rengi
Benimki de kahve her rengi denedi saçlarım. En son kendi rengimin en güzel renk olduğunu farkettim.
Bir kac tane beyaz gözüme batıyor diye bukalemun oldu saçlar 🤣
Ama simdi tek ve son kahveden şaşmam 🤣

Benimki de kahve her rengi denedi saçlarım. En son kendi rengimin en güzel renk olduğunu farkettim.
Bir kac tane beyaz gözüme batıyor diye bukalemun oldu saçlar 🤣
Ama simdi tek ve son kahveden şaşmam 🤣
Asıl rengi ne peki kahvede mutluysan kal madem benim de önde bir tel beyaz var eşime saçlarımı erkenden ağarttın deyip duruyorum 😁ben napayım o zaman diyor o da bana ben babama benziyorum biraz babam kır saçlı annemde doğru dürüst beyaz yok babama çekmişim erkenden beyazlıcak galiba benim

X