🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Orman bir köy zaten yazın akşamları soba yakıyoruz

Ben de şimdi totomun üzerine oturdum

Sana da afiyet olsun canım 1 tane daha Nescafe içesim var

Orman bir köy zaten yazın akşamları soba yakıyoruz

Ben de şimdi totomun üzerine oturdum

Sana da afiyet olsun canım 1 tane daha Nescafe içesim var
Bende şimdi oturdum valla yalnızım evde keyif yapasım var o yüzden benimde bişeyler içesim var ama lezzetli bişeyler yeşilçay gibi değil mesela

Eşim mangal yaktı ben de salatayı yaptım bulaşıkları yıkayıp mutfağı topladım biraz toz alma işi yaptım şimdi oturdum çok şükür soba da yanıyor mayışasım var

Yok yahu yeşil çay falan gitmez 2 bardak gazoz içtim şimdi çayı demledim bir bardak daha Nescafe içesim var yanında da abur cubur kek falan
Ohhh mis gibi yaa
Benim tek içtiklerim türk kahvesi yeşil çay çay olunca. Kahveyi içtim ya çay ya yeşilcay kalıyor geriye ama canım soğuk şeyler istiyor evde de yok napsam

3 ve 6 ben ben

İmrendim diyeyim yada özendim yada bende çok özledim böyle mangal filan

Bir haftadır midem de kötü sanki mangal olsa yıyebilecem ama o an onun kokusu bile yeter
Benim yerime de yiyin
Sağol canım teşekkür ederim
Eşim mangalı çok sever yer de müsait olunca sık yakıyor ben pek mangalı sevmem

Miden için rezene çayı çok iyi geliyor tavsiye ederim ben de ara ara midem için içiyorum

Sağol canım teşekkür ederim
Eşim mangalı çok sever yer de müsait olunca sık yakıyor ben pek mangalı sevmem

Miden için rezene çayı çok iyi geliyor tavsiye ederim ben de ara ara midem için içiyorum
Emzirirken çok içerdim yeşil cay ada cayı filan denedim rezeneyi de deneyeyim sağol canım belki iyi gelir bana da

Ben de çok severim oğlum da öyle
Dede mangal yakalım mı der sürekli babama oda hergün mangal yakıyor nerdeyse
Biz de severek yiyoruz

Mangal sevilmez mi ya et mi sevmiyorsun

Et de mangal da pek sevmem ama eşime eşlik edip yiyorum olmasa aramam yani çoğu insan mangalı sever tabii hiç aramam desem yeridir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…