🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet bende de var öyle elektrikli ötekiler çok pahalı beya ne gerek var zaten ben Nescafe içiyorum bakır cevze aldım diğer kahve için
Bakırlar da hele daha güzel oluyor gerçekten ben safranboludan almıştım anneme okuş yıllarımda buralarda onun gibi bulamıyorum sanki bidaha gitmek nasip olursa kendime de alıcam

Bugün kendimi o kadar bakımsız hissediyorum ki kaşlara göze hiç boya falan sürmedim kaşlar alınacak duruyor ayakkabılarım silinecek rezil gibi geziyorum Allahım şu sündüklük ne zaman geçecek

Bi ara kot pantolonun üzerine çorap çekmek modaydı şuan bilek çorabı çıkarıp uzun çorap satın alıp eşofman altımın üstüne çorapları çekip gezesim var

tüm gün ev işi yaptım 2 de banyo temizledim öldüm bittim.daha balkonlar var mutfak var salon var imdattttt
MaşAllah ceycey. Hamarat günündeymişsin
Niloyatospikk niloya balığın devamı var mı? Bu kadarı anca kedilere yeter
Dün acile gitmek zorunda kaldık Bana bulantı için doktorun verdiği ilaç kaygı bozukluğu, çarpıntı yaptı. Uyuşturucu madde almış gibi yerimde duramıyordum. Acilde avil serum taktılar. Az miktarın bebeğe zararı olmayacağını söyledi doktor.
bugün kendime geldim biraz. eşimle yürüyüş yaptık. İyi geldi.

Eklentiler

• 4080AA3D-118D-4FE5-82A5-8490BBB4DFE7.jpeg
    173,3 KB · Görüntüleme: 29
geçmiş olsun canım.bebek yerleşene kadar işi de boşver iş hayatını da .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…