🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bence de kesinlikle öyle neyin içinde rahat hissediyorsak onlar olsun boşver modayı amann

Benim birde topuklu ayakkabıyla kül kedisi maceram var teyzemin oğlunun düğününde topuklularla oyna tepin düğün sonu arabaya kendimi zor attım tabi ayağmdan hemen çıkarırken topuklunun birini dışarı düşür sen
eve geldim yok. Sonra teyzemin çocuklarıda hangi salak düşürmüş bunu diyip bi tekme atmışlar ayakkabıma sonra belki sahini gelir diye almışlar geri bereket sonra özür dilemişlerdi bana salak dedikleri için

ben düğün davet dışında asla topuklu giymem.giyim stilime uymaz bir kere.spor ayakkabı renk renk giyerim hem rahatta.delimiyim cendere gibi topukluyla niye dolaşayım?10 dakika da ayağım yorulur
Ay kız güldürdün beni Allah iyiliğini versin arada topuklu da iyi oluyor kız düğünler de yok benim de ayağım yoruluyor hatta çantada babet de bulundurduğum oluyordu

Kız Allah senin iyiliğini versin emi

ben düğün davet dışında asla topuklu giymem.giyim stilime uymaz bir kere.spor ayakkabı renk renk giyerim hem rahatta.delimiyim cendere gibi topukluyla niye dolaşayım?10 dakika da ayağım yorulur
Ben de yazayım bir anımı çok anlattım umarım biri tanımaz
Bir gösteriye gittik arabayı park ettik eşim dedi kapı açılmıyor arabayı başka yere cekeyim
Bende dedim ben soför koltugu tarafından inerim
Üzerimde de elbise
Arabadan bir indiim ayakkabının topuğu yok
Diğer tarafın topunu da ben kırdım alaadının ayakkabıları gibi dolaşıyorum
sonra gösteriye girdik izlerken elimdeki su şişesi düştü yuvarlandı ayakkabılar yüzünden alamadım
Gezen güvenlıkte üzerine basıp düştü
Neyse adamı kaldırdılar filan eşim gitti su şişesini aldı bende içindeki suyu tuttum içtim eşim böyle bakıyor

Sonra gösteri bitti çıkışta iki kadın ayakkabılarıma bakıp biri diyor ki ne değişik ayakkabı
diğeri de yok bence topuğu kırılmış
Hepimz beraber kahkaha atmaya başladık

ondan sonra giymedim topuklu ayakkabı

Ay kahkahayı bastım süper bir anı olmuş yalnız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…