🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
MaşAllah ceycey. Hamarat günündeymişsin 😀
Niloyatospikk Niloyatospikk niloya balığın devamı var mı? Bu kadarı anca kedilere yeter 😀
Dün acile gitmek zorunda kaldık 😕 Bana bulantı için doktorun verdiği ilaç kaygı bozukluğu, çarpıntı yaptı. Uyuşturucu madde almış gibi yerimde duramıyordum. Acilde avil serum taktılar. Az miktarın bebeğe zararı olmayacağını söyledi doktor.
bugün kendime geldim biraz. eşimle yürüyüş yaptık. İyi geldi.
Yok canım devamı çok azdı balıkların bi tava etmez 😂

Bulantı için ne verdi canım doktor çok öyle bir yan etki yapmamıştı bana çiğneme tablet vermişti bana Dr manzara da müthişmiş canım😍

geçmiş olsun canım.bebek yerleşene kadar işi de boşver iş hayatını da .
Yok ceycey günde 1 saat kendimde oluyorsam çok şükür. Onda da hemen mutfağı topluyorum.
Yok canım devamı çok azdı balıkların bi tava etmez 😂

Bulantı için ne verdi canım doktor çok öyle bir yan etki yapmamıştı bana çiğneme tablet vermişti bana Dr manzara da müthişmiş canım😍
Afiyet olsun canım. Metpamid verdi niloyacım. Kalbim ağzıma geldi. 😕

Eklentiler

• 8C052DDC-F220-41C8-9A4B-24E257EEC195.jpeg
    8C052DDC-F220-41C8-9A4B-24E257EEC195.jpeg
    111,6 KB · Görüntüleme: 29
Yok ceycey günde 1 saat kendimde oluyorsam çok şükür. Onda da hemen mutfağı topluyorum.

Afiyet olsun canım. Metpamid verdi niloyacım. Kalbim ağzıma geldi. 😕
Çok geçmiş olsun canım o ilaç bu kadar yan etki yapmaz ama çoğu insana verirler hatta onu sayılı gün geçer canım biraz sabır bebiş sağlıklı olsun da ben 5 aya yakın istifra etmiştim son aylarım çok güzel geçmişti ama az serum almadım resmini görünce anılarım depreşti🤭

Çok geçmiş olsun canım o ilaç bu kadar yan etki yapmaz ama çoğu insana verirler hatta onu sayılı gün geçer canım biraz sabır bebiş sağlıklı olsun da ben 5 aya yakın istifra etmiştim son aylarım çok güzel geçmişti ama az serum almadım resmini görünce anılarım depreşti🤭
Sağolasın Niloyacım. Dün çok karamsarlığa düştüm. Daha 2 aydayım, 7 ay böyle nasıl geçecek diye 😕 Doğum yapan herkes ilk 3 ay böyle sorunlu diyor. İnşAllah benimde geçer.

Bi ara kot pantolonun üzerine çorap çekmek modaydı şuan bilek çorabı çıkarıp uzun çorap satın alıp eşofman altımın üstüne çorapları çekip gezesim var :KK70:
Yaptınmı bunu niloşum 😂😂
Neden öyle birşey yapıyorsun 😂karnım bir aç bir aç var ya 😂
Az olsun az yiyelim diye ahaha😂😂
Arada değil bence bayadır öyle 😂o aranın süresi epey uzadı :KK70:
Bu pandemide hepimiz böyle olduk yaa😂 bikere kd doktorum alttan muayene etcekti. Bende hazırlıksız gitmiştim. Ay dedim pandemi yüzünden kuaföre de gidemiyoruz bu ara. Olsun bebeğim olsun baksana hepimiz maymun gibi olduk dedi :KK70: :KK70: :KK70:
MaşAllah ceycey. Hamarat günündeymişsin 😀
Niloyatospikk Niloyatospikk niloya balığın devamı var mı? Bu kadarı anca kedilere yeter 😀
Dün acile gitmek zorunda kaldık 😕 Bana bulantı için doktorun verdiği ilaç kaygı bozukluğu, çarpıntı yaptı. Uyuşturucu madde almış gibi yerimde duramıyordum. Acilde avil serum taktılar. Az miktarın bebeğe zararı olmayacağını söyledi doktor.
bugün kendime geldim biraz. eşimle yürüyüş yaptık. İyi geldi.
Geçmiş olsun nihalim birkaç aya geçer inşallah, bebek iyi olsun da biraz sabır 😞❤️

Sağolasın Niloyacım. Dün çok karamsarlığa düştüm. Daha 2 aydayım, 7 ay böyle nasıl geçecek diye 😕 Doğum yapan herkes ilk 3 ay böyle sorunlu diyor. İnşAllah benimde geçer.
Yok yok hiç karamsarlığa kapılma canım benim 6.haftada başladı 5 ay sürdü neredeyse bazen çok yoğun oldu hastaneye yattım öyle böyle geçti son 2 ayım çok keyifliydi anlatamam sana bebiş hepiniz sağlıklı olun önemli olan o sayılı gün geçiyor dur daha yatakta zor döndüğün günler gelecek 😁😍

Yaptınmı bunu niloşum 😂😂

Az olsun az yiyelim diye ahaha😂😂

Bu pandemide hepimiz böyle olduk yaa😂 bikere kd doktorum alttan muayene etcekti. Bende hazırlıksız gitmiştim. Ay dedim pandemi yüzünden kuaföre de gidemiyoruz bu ara. Olsun bebeğim olsun baksana hepimiz maymun gibi olduk dedi :KK70: :KK70: :KK70:

Geçmiş olsun nihalim birkaç aya geçer inşallah, bebek iyi olsun da biraz sabır 😞❤️
Doktorlar alışmıştır neler geliyor kimbilir :KK70:

Yok kız yapmadım bugün içimden öyle bir saçmalamak geldi işte 😂😂

Canımmm ❤️❤️ evet haklısın. Hamile kalmak için çok çaba sarf ettim. Allah bana 40 yaşımda bu duyguyu lütfetti. Sayılı gün elbet geçer. Bebiş sağlıklı doğsun gerisi mühim değil. Ama dediğim ilaç çok riskli. Acildeki doktor panik atak etkisi yapabiliyor dedi.
Yok yok hiç karamsarlığa kapılma canım benim 6.haftada başladı 5 ay sürdü neredeyse bazen çok yoğun oldu hastaneye yattım öyle böyle geçti son 2 ayım çok keyifliydi anlatamam sana bebiş hepiniz sağlıklı olun önemli olan o sayılı gün geçiyor dur daha yatakta zor döndüğün günler gelecek 😁😍
Allah’tan siz varsınız, önceden hamilelik geçiren arkadaşlar. Benim çok yabancı olduğum bir konu. İlerleyen aylar heralde daha kolay olur diye düşünüyorum.

Canımmm ❤️❤️ evet haklısın. Hamile kalmak için çok çaba sarf ettim. Allah bana 40 yaşımda bu duyguyu lütfetti. Sayılı gün elbet geçer. Bebiş sağlıklı doğsun gerisi mühim değil. Ama dediğim ilaç çok riskli. Acildeki doktor panik atak etkisi yapabiliyor dedi.

Allah’tan siz varsınız, önceden hamilelik geçiren arkadaşlar. Benim çok yabancı olduğum bir konu. İlerleyen aylar heralde daha kolay olur diye düşünüyorum.
Evet canım daha kolay oluyor geçecek bugünlerde benim ilk aylar çok zor geçmişti hala daha 2.ye cesaret edemem mesela son aylar çok keyifliydi 😍

Ayy uzandım hiçbir şey yapasım yok küçük bir valiz hazırlamam lazım öylece yatıyorum bu aralar neden bu kadar gevşeğim bilmiyorum bikaç gündür sporumu yapmıyorum ondan galiba aniden böyle ara verince spora böyle yapıyor sanırım yine ondan oldu

Eşim bugün 41 yaşına girdi. 🧿 Evde küçük çapta doğum günü kutlaması yaptık 🎂

Eklentiler

• E9EB9DC0-BB9E-4B3D-9DB2-B1EB33E32DED.jpeg
    E9EB9DC0-BB9E-4B3D-9DB2-B1EB33E32DED.jpeg
    153,7 KB · Görüntüleme: 28
  • 6C89D4C7-59CB-4834-9267-5DDBF682686F.jpeg
    6C89D4C7-59CB-4834-9267-5DDBF682686F.jpeg
    154,2 KB · Görüntüleme: 27
Ha ha onu ben de yapıyorum çünkü böcekten keneden çok korkuyorum 😂😂
Bende bendee küçücük böceklerden bile huylanıyorum 😂😂

Aminn en başı o canım. O ilacı doktorunmı vermişti ki. Annemde bana hamileyken çok kötüymüş hep naneli şeker iyi geliyordu diyordu 😬
Ayy uzandım hiçbir şey yapasım yok küçük bir valiz hazırlamam lazım öylece yatıyorum bu aralar neden bu kadar gevşeğim bilmiyorum bikaç gündür sporumu yapmıyorum ondan galiba aniden böyle ara verince spora böyle yapıyor sanırım yine ondan oldu
Benimde ütü yapmam lazım yarın giyeceğim gömleğim buruşuk ama yapmadım hala sabah uyanınca artık 😂 oturdukca oturası geliyorki insanın 🤦🏼‍♀️
İlk sezonu hiç kaçırmadan izlemiştim final bölümüymüş of çok duygulandım ya en sevdiğim Osmanlı padişahlarından biri
Eki Görüntüle 2864545
İlk sezonunu bende çok izlemiştim baya iyi bir diziydi ya finalmiymiş 😒
Eşim bugün 41 yaşına girdi. 🧿 Evde küçük çapta doğum günü kutlaması yaptık 🎂
Nice sağlıklı huzurlu birlikte yaşlarınız olsunn 😍❤️❤️🧿

X