🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kahvaltıyı yaptık daha sofrayı toplamadım dışarıda işlerim var çıkmam tepişmem lazım kaldım büylecene
Haydi bi yallah bismillah de kalk
Bende çıktım hemen iğnemi vurdurdum geldim. Şimdi daha kahvaltı edicem evi toplucam falan geç başlıyorum bugün bitmez

Hoşbuldum canım yatmak istiyorsa canın yat boşver işler her zaman olur (ha ha topik başlığına göre ne güzel teşvik ediyorum ama )

Yok yok yatmadım bi iki bisey yaptım akşama hepsini toplu yazarım
En son salı günü cam silmiştim ondan beri bi yemek bi bulaşık başka bisey yapmadım
Yattım gezdim

Yok yok yatmadım bi iki bisey yaptım akşama hepsini toplu yazarım
En son salı günü cam silmiştim ondan beri bi yemek bi bulaşık başka bisey yapmadım
Yattım gezdim
Ben okumuştum seni geçmişte baya aktif birisin örgü gibi birşeyler yaptığın aklımda kaldı fikir olarak yaptığın şeyleri paylaşırsan sevinirim etamin işliyordum yarım bıraktım

Ben daha içemedim yaa
Nevresimleri çıkardım attım makineye. Katlancak çamaşırlar vardı onları katladım. Evi süpürdüm. Şimdi yerleri silicem sonra kahve ödülü
Benim ev süpürülecek duruyor ben giyindim dışarı çıkmaya hazırlanıyorum çamaşırları dürdüm bi o var şuan kendime sövüyordum azcık ne olacak bu sündüklük diye hiç iş yapasım yok bu aralar ne olacak büyle

Benimde haftasonu inanılmaz dağılıyor ev. O yüzden her cumadan mecbur biraz düzene sokmaya çalışıyorum

Sabahtan beri ne yaptım yazıyorum hemen cok kisa

Hic bir şey

Ama yapmak için ayağa kalkıyorum artık. Ya Allah bismillah

Ben hep cezvede yapıyorum zengin değilim yav bir kahve makina yohgeçen eltim aldı kahve makinalarından içmeye gittim ne kolay koy kahveyi yapsın karıştırma neyim yok
Yaa evet kolaylık valla benimde o yuvalılardan değil cezve şeklinde te çeyiz alırken süpürgenin yanına hediye vermişlerdi. Bende bidaha alma gereği duymadım ihtiyacımı karşılıyor aman cezve de daha lezzetli oluyor

Evet bende de var öyle elektrikli ötekiler çok pahalı beya ne gerek var zaten ben Nescafe içiyorum bakır cevze aldım diğer kahve için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…