🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet bende de var öyle elektrikli ötekiler çok pahalı beya ne gerek var 😂zaten ben Nescafe içiyorum bakır cevze aldım diğer kahve için 😂
Bakırlar da hele daha güzel oluyor gerçekten ben safranboludan almıştım anneme okuş yıllarımda buralarda onun gibi bulamıyorum sanki bidaha gitmek nasip olursa kendime de alıcam 😂

Bugün kendimi o kadar bakımsız hissediyorum ki :KK70: kaşlara göze hiç boya falan sürmedim kaşlar alınacak duruyor ayakkabılarım silinecek rezil gibi geziyorum Allahım şu sündüklük ne zaman geçecek:KK70:

Bi ara kot pantolonun üzerine çorap çekmek modaydı şuan bilek çorabı çıkarıp uzun çorap satın alıp eşofman altımın üstüne çorapları çekip gezesim var :KK70:

Sahilden manzara
IMG_20210604_163701.jpg

Canımmm ❤️❤️
Allah razı olsun. Ben hamile kaldıysam herkes kalır 😀 5, tüp bebek denemem. 4 tane ameliyat oldum. Rahmimde yapışıklık vardı Histereskopi oldum. 7 cm polikist over oldu laparoskopi ile aldılar. Rahmime çizik atıldı embriyo tutunsun diye. Bir kere parça alındı, endometrium iltihabı diye bir şey çıktı. Prp yapıldı en son. Yumurta gençleşecek diye.
Doktor ilk 3 ay riskli dedi ama ben heyecanımı gizleyemiyorum. Dualarınızla Rabbim inşAllah sağlıkla bebeğimi dünyaya getirmeyi de nasip eder.
Darısı başına @successful woman 😘
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tüm gün ev işi yaptım 2 de banyo temizledim öldüm bittim.daha balkonlar var mutfak var salon var imdattttt :mad:
MaşAllah ceycey. Hamarat günündeymişsin 😀
Niloyatospikk Niloyatospikk niloya balığın devamı var mı? Bu kadarı anca kedilere yeter 😀
Dün acile gitmek zorunda kaldık 😕 Bana bulantı için doktorun verdiği ilaç kaygı bozukluğu, çarpıntı yaptı. Uyuşturucu madde almış gibi yerimde duramıyordum. Acilde avil serum taktılar. Az miktarın bebeğe zararı olmayacağını söyledi doktor.
bugün kendime geldim biraz. eşimle yürüyüş yaptık. İyi geldi.

Eklentiler

• 4080AA3D-118D-4FE5-82A5-8490BBB4DFE7.jpeg
    4080AA3D-118D-4FE5-82A5-8490BBB4DFE7.jpeg
    173,3 KB · Görüntüleme: 29
MaşAllah ceycey. Hamarat günündeymişsin 😀
Niloyatospikk Niloyatospikk niloya balığın devamı var mı? Bu kadarı anca kedilere yeter 😀
Dün acile gitmek zorunda kaldık 😕 Bana bulantı için doktorun verdiği ilaç kaygı bozukluğu, çarpıntı yaptı. Uyuşturucu madde almış gibi yerimde duramıyordum. Acilde avil serum taktılar. Az miktarın bebeğe zararı olmayacağını söyledi doktor.
bugün kendime geldim biraz. eşimle yürüyüş yaptık. İyi geldi.
geçmiş olsun canım.bebek yerleşene kadar işi de boşver iş hayatını da .

X