🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
İşte ben kafamın üstünde seviyorum. Ya ben bazen cinsim böyle beni sıkan şeylere gelemiorum. Mesela boğazlı kazak asla giyemem daralırım. Dar bişey dar bi bileklil kolye takamam. Şimdi o gözlüğüde takınca kafamı sıkıcak galiba o düşünceule takmıyorum :KK70: :KK70:
Ben de bazı şeylerde sıkıtılıyımdır boğazlı kazak falan giyemem 😂kolye ben de pek takmam da bileklik severim saat severim hatta saatlerimin pili bitmiş geçen aksesuar olsun diye takacaktım sonra dedim tak tak da rezil ol dedim 😂😂

İşte ben kafamın üstünde seviyorum. Ya ben bazen cinsim böyle beni sıkan şeylere gelemiorum. Mesela boğazlı kazak asla giyemem daralırım. Dar bişey dar bi bileklil kolye takamam. Şimdi o gözlüğüde takınca kafamı sıkıcak galiba o düşünceule takmıyorum :KK70: :KK70:
boğazlı kazak ben de giyemem.kısa boylu olduğumdan bir tık boynu açık şeyler seviyorum ama dekolte de sevmem giymem.ortası güzel

Yaaa aynı anda yazmışız 3 tane saatimin üçünün de pili bitik geçen takayım dedim rezillik :KK70:bi ara gidip taktırcam da fırsat bulamadım
ha ha.paraya kıyamıyorum götürsem dünyanın parası saat pilleri saatlerim çok ta bir ara koleksiyon yapıyordum bıraktım.pilsiz iyidir iyi boşver.telefonda saat var nasılsa :rolleyes:

Ben de bazı şeylerde sıkıtılıyımdır boğazlı kazak falan giyemem 😂kolye ben de pek takmam da bileklik severim saat severim hatta saatlerimin pili bitmiş geçen aksesuar olsun diye takacaktım sonra dedim tak tak da rezil ol dedim 😂😂
Bileklik saat takarım kız bende sadece sıkı olmucak bileğimi sıkmıcak 😂 mesela sende bileğini sıkmış bi bileklik göreyim veya başka bişey ben fena olurum öyle düşün😂😂😂 ahaha aman millet içinemi bakcak tak gitsin boşver 😂😂
boğazlı kazak ben de giyemem.kısa boylu olduğumdan bir tık boynu açık şeyler seviyorum ama dekolte de sevmem giymem.ortası güzel
Aa bende kısa boyluyum ama boyu kısamı gösteriyor bak onu hiç dikkat etmemişim 😬

Bileklik saat takarım kız bende sadece sıkı olmucak bileğimi sıkmıcak 😂 mesela sende bileğini sıkmış bi bileklik göreyim veya başka bişey ben fena olurum öyle düşün😂😂😂 ahaha aman millet içinemi bakcak tak gitsin boşver 😂😂

Aa bende kısa boyluyum ama boyu kısamı gösteriyor bak onu hiç dikkat etmemişim 😬
Yav hepimiz kısaymışız 😂neyse uzun yokmuş aramızda 😂

kapalıysan farketmezde açıksan bi tık yakası açık olmalı evet.modacılar da bunu söyler.boyunum da uzun değil hırt şeyler giyersem asla yakışmıyor.pantolonda da yüksek bel alırım düşük bel asla almam

Yav hepimiz kısaymışız 😂neyse uzun yokmuş aramızda 😂
Ahaha olsun aşağısıda güzel napalım 😂😂😂
kapalıysan farketmezde açıksan bi tık yakası açık olmalı evet.modacılar da bunu söyler.boyunum da uzun değil hırt şeyler giyersem asla yakışmıyor.pantolonda da yüksek bel alırım düşük bel asla almam
Doğru olabilir bak o biraz hayal ettim de şimdi. Ay eskiden düşük beller modaydı. Giyerdim onları yanlarım pörtlerdi rezillik onlar yüzündem simitli oldum :KK70::KK70:
kısa var kısa var ama :rolleyes: ben 157 yim her yerde en kısalardanım
Kız bende 157yim :KK70: :KK6:

kısa var kısa var ama :rolleyes: ben 157 yim her yerde en kısalardanım
Olsun sağlık olsun ben de 160 ım eşim 178 yanında biraz kısayım ama hiç takmam önceden takardım topuklu giyerdim dışarı çıkarken şimdi spor ayakkabı giyiyorum hatta spora öyle bir dalmışım ki ozgenur16 ozgenur16 bunda da fırçaladı beni ne bu böyle iyice spor insan biraz topuklu giyer dedi :KK70: yok yere kafama soktu topuklu ayakkabı baktıracak bana çocukla spor ayakkabıyla rahatça koşturuyorum yahu😂

Olsun sağlık olsun ben de 160 ım eşim 178 yanında biraz kısayım ama hiç takmam önceden takardım topuklu giyerdim dışarı çıkarken şimdi spor ayakkabı giyiyorum hatta spora öyle bir dalmışım ki ozgenur16 ozgenur16 bunda da fırçaladı beni ne bu böyle iyice spor insan biraz topuklu giyer dedi :KK70: yok yere kafama soktu topuklu ayakkabı baktıracak bana çocukla spor ayakkabıyla rahatça koşturuyorum yahu😂
ben düğün davet dışında asla topuklu giymem.giyim stilime uymaz bir kere.spor ayakkabı renk renk giyerim hem rahatta.delimiyim cendere gibi topukluyla niye dolaşayım?10 dakika da ayağım yorulur

Benimki de 182 boyu kendimi onunla Adile Naşitle Tarık Akan gibi hissediyorum 😂😂😂
C6F46E0C-7155-4154-8370-C01C16132B8D.png

Moda işte :KK70: Şimdi de eskiye dönüyor moda gerci 😂
giyim tarzımız yerleşti artık .moda olsa da almayız ki.mesela gidip belimi açıkta bırakacak bluzlar tişörtler alıyor muyum aslaaaaa :KK53: kilo aldım biraz yarım kol giyiyorum asla yakışmıyor kolsuzlar da.banane modadann

X