🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Epilasyon aleti bende de var sadece koltuk altına kullanıyorum onu bıyık pek çıkmıyor arada alıyorum ama kaş maşallah çevremdekilerin hep sütun gibi benimkiler bikaç haftadır ellemedim dağınık
Sen neden iğne yedin canım geçmiş olsun hayırdır mühim birşey değildir inşallah

Şimdi eve girdik çamaşırlar var dürülecek bekliyor ütü beni bekliyor eşim gece vardiyesinden geldi hala uyuyor pazartesiye kadar yine iş yok bakalım Renoda da iş yoksa nerede iş olacak ben anlamadım gitti

Sana da afiyet olsun canım ben de rezene çayımı içmeye başlıcam artık vücudu gevşetiyor çok seviyorum
Sana da afiyet olsun canımm ben rezene hiç içmedim güzelmi
Bende de bekarken vardı annemde bıraktım almadım. Bir kaç kez lazım oluyo ya falan demiştim acil durumlarda. Ağdaya da gidemeyince eşimcim onu düşünmüş dg hediyesi ahaha ay benim de çok dağıldı kaşlarım ama en yakın zaman da ben de gidicem artık kuaföre olmucak böyle düğünlerde başlamış cumartesi varmış zaten
yok canım önemli bişey değil bebek tedavisiyle alakalı yumurtaları büyütmek için oluyorum

Yürüyüş de yaptık serin serin esiyor oh mis
Güzel bursa

Gel gezdireyim seni

Düğünler başlamış evet annemler dün akşam açılışı yaptılar ben gitmedim

Eşin de çok düşünceliymiş

Rezene evet çok güzel eltim demişti bana da o zamandan beri kullanıyorum böyle çok güzel bir rahatlama sağlıyor vücuda ben sallama olanlardan alıyorum marketlerde oluyor ya pakette diğer türlü gramla falan bilemem demlemeyi

Hemen atlayıp gelebilsem keşke
Evet yaa bizimde cumartesi varmış köyde. Bilmiyorum gidicekmiyiz bakalım hiiç istemiyorum gitmek
Çalışıyorken iş yerinde çok papatya çayı içerdim Allahım pamuk gibi yapardı çok güzeldi oda onu gibi bişeymi bende alayım ondan gidince markete

Evet papatya çayı gibi papatyanın içerken kokusunu sevmiyorum ondan içemedim

Eşinin tarafı mı düğün öyle olunca pek gitmek istemiyorum ben

Evet papatya çayı gibi papatyanın içerken kokusunu sevmiyorum ondan içemedim

Eşinin tarafı mı düğün öyle olunca pek gitmek istemiyorum ben
Evet onların tarafı tanımadığım bilmediğim insan zaten. Birazda kv zorbalığı. Onlar size geldi sizde gitceksiniz. Kendi annemin hiç öyle şeyi yok. Benim yakınen tanıdığım birileri olursa kendim giderim ama annemin tanıdıklarına annem giderim ben hediyemi veririm diyor. Ama kv illa bizi sürüklicek. Bide orda herkese beni tanıtma bana herkesi tanıtma çabası var görmen lazım

Aynen canım benim annem de öyle ben giderim der illa bizi sürüklemez ama kayınvalidem kayınpederim onlar size geldiler bak size de davetiye var deyip duruyorlar bikaç kez söyledim herkese gidemem ben dedim artık söylemiyorlar hangi birine gideyim ya başlarda ne sinir oluyordum neyse ki artık sülale tanıdı da gelin tanıtma yok

Ayy ben birkere kulaklarımla gözlerimle şahit oldm. Kayınvalidedeydim mutfakta bişeuler yapıyordum. Bi kadın geldi bahçe kapısına. Mutfağında camı açık duyuluyor herşey. Davetiye verdi kaynanama. Bu sana dedi. Buda eltine dedi. Adım gibi eminim. Sonra eşim geldi oturuyoruz. Davetiyeyi eşime verdi bilmemkim size verdi bu davetiyeyi dedi

Ha ha ha eltisine verilen davetiyeyi size mi verdi

Şimdi bir temizlik kovası yapasım var içine de bir güzel köpüklü su sonra bezi at içine kolları sıva elleri sok şaldır şaldır kovada bezi bir güzel sıkıp dizleri yere çöküp bir güzel bezle yerleri dip köşe bucak silesim var vileda ile yapasım gelmedi bugün

Ha ha ha eltisine verilen davetiyeyi size mi verdi
Yok kız kendininkini bize ittirdi
Ayy mis hibi olur hee

Aynen birazdan yapıcam köye gidip gelince ev temiz karşılasın bizi çok seviyorum bi yere gitmeden evvel temizlik yapmayı oturma odası mutfağı yapayım yeter
Kesinlikle çok büyük rahatlık oluyor geldiğinde evi temiz görünce de mutlu oluyor insan
Kolay gelsin niloşum, bende birikmiş dualArımı bitirmeye çalıışıyorum

Sağol canım kovayı yaptım resmi atıcam şimdi adetlendim ben de

Allah kabul etsin canım
Geçmiş olsun canım amin
Bu kovadaki köpüğü görüp aşka gelmeyene de çok teessüf ediyorum yani kovama da maşallah deyin 11 yıllık oldukça solmuş orjinal rengi tam pembeydi
Eki Görüntüle 2863645
Oh ben çok fena iştahlandım ama bu saatte kalkışamam yarına saklıyorum iştahımı yarın bidaha bakcam bu kovaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…