🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
iyi geceler kızlar.sabah ola hayrola

İyi geceler canım kişisel bakım deme kaç gündür kaşlarıma bakıp bakıp kuaföre gitsem mi gitmesem mi modundayımcesaretimi kırıp gidemiyorum diğer türlü kişisel bakımını hergün yapıyorum ama yine de sivilce pörtlüyor şuan çenemde var bir mübarek

Selam canım hoş geldin. Başın sağolsun. Kim vefat etti korona mı?
Siz prolara mı özel kapatma
Bende çalışıyorum. Kızlar ev iş. Zaman akıp gidiyore

Ay kaşları hiç sorma sorma valla fena oldular sivilcede benim adet zamanı çıkıyor sadece çok şükür hadi benndedm ödev olarak istediğinizi yapın
Bakalım ısınacak mı hava inan ki mevsimler değişti yahu bugün dedim bu soğuk ne arkadaşımlaydık hele o ince giyinmiş çıkmış dondu
Ben dün çıkarken trenckot giymiştim. Sonra dedim sıcaklıcam bununla değiştirdim gömlek giji bişey giydim. Valla onlada üşüdüm desem yeridir

Bugün kuaföre gitmeyi düşünüyorum

Günaydın canım kahvaltıyı yaptık henüz sofra toplanacak duruyor kızımın 4 yaş aşısı var oraya götürücem daha sonrasında kitabımı alıp yakınımızdaki bir kafenin çocuk oyun parkı açılmış kızım ne zamandır istiyordu oraya gidicez inşallah birlikte bugün de iş yok yarın da köye gitmeyi düşünüyoruz sündüklüğe devam

Benim için de yaptırkuaförün yolunu unuttum
İnan ben de gitmeyeli çok oldu sadece kaş için gitmeyi düşünüyorum bacaklarımı da aldırsam iyi olacak azcık çıkmasına rağmen dün kokoş arkadaşım ne o bacak kılları öyle dedi çocuğu sal da ormanda oynasın dedi ozgenur16 bu dediğini hiç unutmam ben ki kıl barındırmayan bir insanım bana bana böyle söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…