🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Şimdi heryeri deterjan kokusu sarar en sevdiğim 😍😍🤗🤗
Evde sabun kokcak beyaz sabun, arap sabunu mis gibi 😍🌸🌸
Sabun kokusu ben de severim 😍😍değişik değişik sabunlar hele daha çok severim ama şu katı sabunlar kalkmış kız çok az seçenek var artık marketlerde aman katı sabunlar kalkmasın da 😅şu beyaz olanlar önceden terasta halı yıkardık alırdık elimize beyaz kalıp sabunu sür halıya dur temizlensin 😅nerede kaldı o günler şimdi hepimiz hanım olduk halı yıkamacılar geliyor 😂

Az önce internetten şapkamı aldım hava soğuk yağışlı yaz gelecek gibi durmuyor sanki :KK70:
Screenshot_20210603_230639.jpg

Sabun kokusu ben de severim 😍😍değişik değişik sabunlar hele daha çok severim ama şu katı sabunlar kalkmış kız çok az seçenek var artık marketlerde aman katı sabunlar kalkmasın da 😅şu beyaz olanlar önceden terasta halı yıkardık alırdık elimize beyaz kalıp sabunu sür halıya dur temizlensin 😅nerede kaldı o günler şimdi hepimiz hanım olduk halı yıkamacılar geliyor 😂
Aa nasıl kalkmış yaa hiç yokmu artık 🙄
Ay evet yaa dimi serin serin suyyn içinde köpürte köpürte valla terapi gibiydi 😍😍 şimdi dediğin gibi bi halı yıkasak 1 hafta yatarız 😂😂😂

En son mutfağı sildim oturdum ya öylece oturuyorum sündüklük demek işte tam da böyle birşey 😂
ben 3 oda temizledim bugün yemeklerim vardı makarna yaptım cacık yaptım sadece.kitap okudum biraz dışarı hiç çıkmadım hava rüzgarlı.ha esra erolu da izledim memlekette kim kaçmış kim çocuğuna dna istemiş bilmem lazımdı eksik kalmayayım dedim.kişisel bakım sadece maske yaptım yeter :rolleyes:

X