🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evi derledim topladım kendim kızçem giyindik çıktık aşımızı olduk şimdi kafeye geldim kızım oyun parkına girdi ben de kahvemi içiyorum 😍kahvesini yapmayan varsa için 😍günün en sevdiğim saati kitap kahve 😍

Eklentiler

• IMG_20210603_150832.jpg
    IMG_20210603_150832.jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 25
Evi derledim topladım kendim kızçem giyindik çıktık aşımızı olduk şimdi kafeye geldim kızım oyun parkına girdi ben de kahvemi içiyorum 😍kahvesini yapmayan varsa için 😍günün en sevdiğim saati kitap kahve 😍
image.jpg

Bende yeşilçayımı içiyorum kuruyemişimi yedim 😍😋😋 afiyet olsun bebişimm😍😍

Bugün kuaföre gitmeyi düşünüyorum 😂
Beni de al beni de :KK4: kaşların şekli kaydı artık kaç aydır alınmıyor 😂 bıyık falan evde ağda bamdıyla alıyorum. Diğer bölgelerede ağdaya gidiyordum vakalar çok artınca korktum gidemedim. O yüzden eşimde bana hediye epilasyon aleti almış:KK70: onla da zor oluyor ya uzun sürüyor 😂😂
Günaydın canım kahvaltıyı yaptık henüz sofra toplanacak duruyor kızımın 4 yaş aşısı var oraya götürücem daha sonrasında kitabımı alıp yakınımızdaki bir kafenin çocuk oyun parkı açılmış kızım ne zamandır istiyordu oraya gidicez inşallah birlikte 🥰bugün de iş yok 🤭yarın da köye gitmeyi düşünüyoruz 🤭sündüklüğe devam 😂😂
Ben kahvaltıyı yaptımtan sonra yengem kahve içmeye çağırdı yan tarafta zatenn ona geçtim. Ordan sağlık ocağına gittim kızın gibi bende iğnelendim😐
Sonra yürüyüş yapıp eve geldim. Cayımı içiyordum da öğleni kılmadığımı hatırladım. Gideyim de kılayım 😂

X