🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Benim üyelikten girmiş bir de çok kızdım okunmuyor sanıyormuş nasıl yer orası öyle diyor aç oku dedim bu kadar buraya girersem adama merak geldi nasıl yer diye sanki gizli üye olmadan gir oku
erkek üye yasak de yakalanınca ifşa ediliyorsunuz adınızla soyadınızla de.gelmez bir daha ha ha ha

ben fakirim çiçek yerine balkona soğan ektim.dün de o soğanlarla mercimek köftesi yaptım 2 çiçeğim var sadece biri aloevera diğeri orkide.orkide de yıllardır çiçek açmadı inat mı inat
Taze soğan iyi oluyor ya para vermiyoruz ona saksıda yetişiyor

Orkide çiçek vermiyorsa yerini sevmemiştir yer değiştir direkt güneş alan yer olmasın az güneş de alsın öyle bir yere koy

ben fakirim çiçek yerine balkona soğan ektim.dün de o soğanlarla mercimek köftesi yaptım 2 çiçeğim var sadece biri aloevera diğeri orkide.orkide de yıllardır çiçek açmadı inat mı inat
Senin ki daha karlı bizde mercimek köftesi yapıyoruz
Benim de Aloe Veram var halam hediye etti ,ama büyümüyor yaasenin ki büyüyor mu ?

2 makina çamaşır beni bekliyor düreyim ütüyü yapayım oturma odasını dipköşe sileyim ama o kadar yorgunum ki anlatamam bir de bi iştah var canım neler neler istiyor diyetteyim havuç alıp da elime havuç kemireyim bari

Taze soğan iyi oluyor ya para vermiyoruz ona saksıda yetişiyor

Orkide çiçek vermiyorsa yerini sevmemiştir yer değiştir direkt güneş alan yer olmasın az güneş de alsın öyle bir yere koy
değiştireyim deneyeyim.gidip yemek yiyip geleyim.rejim yapayım dedim de olmadı.karnım gurulduyor şimdi de.görüşmek üzere kızlar.

o acayip büyüyor başka saksılara da dikiyorum.koparıp kullanıyorum birini.kel kel kaldı ama olsunn güzelleştirsin de beni
Ben tam Aloe Vera manyağıyım bitkinin Suyu cildi sıkılaştırıyor. Ama baktım dalı kalmıyor. Ben jeli kullanmaya başladım. Kremi de var. Yaraları iyileştirici özelliği var.

Eklentiler

• D225E820-B6CC-4293-8C3E-B98F2EAF1E50.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 49DF15FE-F84F-4F4B-BFA0-9A77B3994D27.jpeg
    132,1 KB · Görüntüleme: 22
  • B09FB393-931C-428B-856C-A1B689D4B25B.jpeg
    77,6 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…