🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kız mezar yazıyor yukarıda çiçeğin adı mı oymuş

Telefonu şarja tak

ayy banlıydım gördüm yazamadım.nihalciğim çok çok tebrikler o kadar sevindim ki görünce .sağlıkla doğsun mutlulukla büyüsün bebeğin

ayy banlıydım gördüm yazamadım.nihalciğim çok çok tebrikler o kadar sevindim ki görünce .sağlıkla doğsun mutlulukla büyüsün bebeğin
Ceyceyim geldin mi? Gözümüz yollarda kaldı
Evet hamileyimmmm Ama doktor daha sevinmen için erken. Yaşından dolayı riskli gebelik yaşıyorsun dedi. 9 gün sonra kalp atışını duymamız gerekiyormuş Allah’ın izniyle.
Sen anlat ne yaptın, ne ettin? Bayramlaşamadıkta Geçmiş bayramın kutlu olsun canım arkadaşım.

iyiyim kuzum 2 kitap bitirdim banlıyken.yasaklarda olduğu için çoğunlukla evdeydim.kendimle ilgilendim saç bakımı cilt bakımı vs.bugün de 2. kez saf keratin yükledim saçıma .iş yapma 3 aya kadar ondan sonra bir şey olmaz.rahatlatıcı müzik dinle film izle.işten zin veriyorlar mı peki biraz.keşke verseler süper olurdu

İyi yapmışsın. Keratin ben yaptırmıştım bir kere. Hem çok parlak yapıyor, hem de elektriklenmesini söndürüyor, fönlü gibi oluyor.
işten izin vermezler, tam sezon başladı. Pazartesi tam kapanma bittiğinden beri fulle yakın gitmeye başladık. Ben halsiz hissedersem kendim ücretsize çıkabilir. Öğlenleri aşırı uykum geliyor

anladım o zaman rahat bir ayakkabı giy işte.uyku benim de geliyordu.Ayyyy anne olacaksınn ne güzel.büyüyünce sana arkadaş yoldaş olacak.mini mini elleriyle yüzünü sevecek.isteyen herkese nasip olsun

hoşbuldum bdv de polemiğe girmekten banlandım.eski üye olduğumdan çokça da banlandığımdan 12 gün falan sürüyor banım.sen nasılsın?kilo alabildin mi?
Karıştırdın herhalde ,kilo almak isteyen ben değildim neyse boşver bdv yi insan strese giriyor orada yazılanları okuyunca

Karıştırdın herhalde ,kilo almak isteyen ben değildim neyse boşver bdv yi insan strese giriyor orada yazılanları okuyunca
ayy karıştırdım mı?gelmeye gelmeye unutmuşum ya ha ha ha kusura bakma.bdv alışkanlık yapmış bakmadan duramıyorum ama yorum yazmayacağım okuyor geçeceğimm.

Olur olur inşallah
Evde bir sürü iş var dışarı çıkalım da çıkalım çıkalım çıktık yine bir sürü çamaşır dürülecek ütü yapılacak ev süpürülücek
bitmiyo işler gerçekten. Ben süpürüp çıktım alışverişe geldim yemeği koydum çamaşor topladım bi posta daha astım. aldıklarımı yerleştirmeden buzdolabını temizledim alınanları yerleştirdim baktım mutfak yine süpürülmemiş gibi. Aaa dedim yine açamam süpürge gırgırladım açık yerleride bezle sildim şimdi oturdum yorulmuşum

Kız mezar yazıyor yukarıda çiçeğin adı mı oymuş
Yok kız adı acem halısı mezardada kullanıyo heralde
Köklü değildi ya dal kopardım. Baya büyüktü kökünden çıkaramazdım sonra belediye görevlilerine falan yakalanır mazallah başım belaya girmesin
Telefonu şarja tak
Nasıl koştuğumu tahmin edersin
hoşbuldum bdv de polemiğe girmekten banlandım.eski üye olduğumdan çokça da banlandığımdan 12 gün falan sürüyor banım.sen nasılsın?kilo alabildin mi?
Hoşgeldin

Şimdi eve girdik oyun oynamak istedi oynamıyorum diye çığrınmak ama nasıl çığrınmakuykuya yatırdım sallıyorum ev işi yapacak halim falan kalmadı bazen çok darlanıyorum ya öyle böyle değil

Şimdi eve girdik oyun oynamak istedi oynamıyorum diye çığrınmak ama nasıl çığrınmakuykuya yatırdım sallıyorum ev işi yapacak halim falan kalmadı bazen çok darlanıyorum ya öyle böyle değil
Benim yan komşumun bi kızı var 3 4 yaşlarında vardır oda. Dışardan gelirken aman Allah apartman kalkıyor
Diyorum bazen nasıl sabrediyor kadın gerçekten iyi sabır lazım
Dinlen sonra yaparsın boşver işler kaçmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…