🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Benim yan komşumun bi kızı var 3 4 yaşlarında vardır oda. Dışardan gelirken aman Allah apartman kalkıyor 😂😂😂
Diyorum bazen nasıl sabrediyor kadın gerçekten iyi sabır lazım 😂
Dinlen sonra yaparsın boşver işler kaçmıyor 🤗
Biz apartmanda yaşasak kovarlar bizi diyorum çok şükür kendimize ait
Eşime dedim yarın azcık sen ilgilen ben dinleneyim bir sürü oyuncak var her zaman oynamıyor bana sarıyor

bitmiyo işler gerçekten. Ben süpürüp çıktım alışverişe geldim yemeği koydum çamaşor topladım bi posta daha astım. aldıklarımı yerleştirmeden buzdolabını temizledim alınanları yerleştirdim baktım mutfak yine süpürülmemiş gibi. Aaa dedim yine açamam süpürge gırgırladım açık yerleride bezle sildim şimdi oturdum yorulmuşum 😂

Yok kız adı acem halısı😂 mezardada kullanıyo heralde 😂

Köklü değildi ya dal kopardım. Baya büyüktü kökünden çıkaramazdım 😂😂 sonra belediye görevlilerine falan yakalanır mazallah başım belaya girmesin😂😂

Nasıl koştuğumu tahmin edersin😂😂

Hoşgeldin ❤️
Belli de olmaz tutar annem biri kapının önüne budadığı gülün dallarından atmış annem de alıp saksıya sokmuş balkonda görünce ne şaşırdım nasıl büyümüş güller açmış

en iyisi bdv de nasreddin hocanın herkese haklısın dediği fıkrası gibi kim ne yazarsa haklısın haklısın diyelim :rolleyes:
Geçen gün ben eşimin telefonundan girdim buraya şarjım bitmişti çıkış yaptığım halde nasıl açık kalmış bilmiyorum eşim buraya girmiş bir konuya tıklamış ne o önüne gelen boşan demiş nasıl yer orası diyor 😂

Geçen gün ben eşimin telefonundan girdim buraya şarjım bitmişti çıkış yaptığım halde nasıl açık kalmış bilmiyorum eşim buraya girmiş bir konuya tıklamış ne o önüne gelen boşan demiş nasıl yer orası diyor 😂
boşancılar bir alem üyeler zaten.kendi eşleri sevgilileri sanki kanatsız meleklermiş gibi kim azıcık şikayet etse eşinden hemen: ayyyyyy çekmeee o adamıı canımmm hemen boşannnn diyorlar

Bunun devamını getireyim eşime dedim açık kalmış neden giriyorsun ki girmemen lazımdı istersen üye olmadan zaten okuyabiliyorsun dedim orayı AA okunuyor mu gerçekten diyor 😂

X