🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Biz apartmanda yaşasak kovarlar bizi diyorum çok şükür kendimize ait
Eşime dedim yarın azcık sen ilgilen ben dinleneyim bir sürü oyuncak var her zaman oynamıyor bana sarıyor
Yok ya çocuk için kimse kızmaz bence kızmasın yani. İsteyerek olmuyorki çocuk dinlemez laf cünkü.
oda canı sıkılıyordur evde çocuk sürekli işte kreşe falan göndericekmisin

Bir dahakine kökünden sök😂
O tArafa gidersem bidaha sökcem nolur sa olsun😂 söker kaçarım 😂😂
Belli de olmaz tutar annem biri kapının önüne budadığı gülün dallarından atmış annem de alıp saksıya sokmuş balkonda görünce ne şaşırdım nasıl büyümüş güller açmış
bakalım kısmetimde varsa olur inşallah 😍

o acayip büyüyor başka saksılara da dikiyorum.koparıp kullanıyorum birini.kel kel kaldı ama olsunn güzelleştirsin de beni:rolleyes:
Aloe verayı direk yüzünüze kullanuyormusunyz kızlar ben sanki direk kullanmamak gerekmiş diye duydum

Bitkiyi kırınca içinden su çıkıyor o dimi
Evet niloyacım su çıkıyor. Cildi çok sıkılaştırıyor. Ama kırdıkça dal kalmıyor. Ben vazgeçtim.
Ben de fasulye yaptım 😎

Eklentiler

• DF3AFA61-C550-479E-8D67-57FD784E839E.jpeg
    DF3AFA61-C550-479E-8D67-57FD784E839E.jpeg
    155,8 KB · Görüntüleme: 19
Yok ya çocuk için kimse kızmaz bence kızmasın yani. İsteyerek olmuyorki çocuk dinlemez laf cünkü.

Aloe verayı direk yüzünüze kullanuyormusunyz kızlar ben sanki direk kullanmamak gerekmiş diye duydum
Direkt sürmüyorum kreme karıştırıyorum her gün

Ben tam Aloe Vera manyağıyım 👻 bitkinin Suyu cildi sıkılaştırıyor. Ama baktım dalı kalmıyor. Ben jeli kullanmaya başladım. Kremi de var. Yaraları iyileştirici özelliği var.
Evde kala kala netten ne okursam peşine düşüyorum sıkıntıdan.saf keratini yükledim şimdilerde acaba evde kirpik lifting mi yapsam diyorum. 😅fazla bakımdan çirkinleşmeyeyeyim bu seferde

Seneye düşünüyorum canım inşallah bakalım nasipse

Seneye düşünüyorum canım inşallah bakalım nasipse
Canım şimdi trtnin reklamlarında gördüm trt çocuk kitaplık uygulaması çıkmış. Çocuk kitapları sesli falan varmış. Belki kızının dikkatini çekerse söyliyim dedim. Ve diğer çocuğu olan tüm arkadaşlara 😍

Canım şimdi trtnin reklamlarında gördüm trt çocuk kitaplık uygulaması çıkmış. Çocuk kitapları sesli falan varmış. Belki kızının dikkatini çekerse söyliyim dedim. Ve diğer çocuğu olan tüm arkadaşlara 😍
Onu ben de duydum da hatta bi tane indirdim başka uygulamanın hiç dikkatini çekmedi çok sağol canım gündüz dışarıdayız işte nerede arkadaş görürsek peşlerine takılıyoruz 😅

X