🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben de pek sabah namazına kalamıyorum bugün kalktım çok şükür sen de devam et

Hangisine vermiştin bende gül şeklinde kırmızı bi tatlıya verdim öok güzel gözüküypr kesin tutar dedim ama olmadı
Ay hiç hatırlamıyorum birde çorba oylamasını tutturmuştumetti 3 ama kaç tane de proluk veriliyor bilmiyorum

Ay hiç hatırlamıyorum birde çorba oylamasını tutturmuştumetti 3 ama kaç tane de proluk veriliyor bilmiyorum

Aaa soğuk baklava ve adını hatirlamadigim bir tatlıya oy verdim ama ikisi de olmamıştı
Dur bakalım kısmet görücez bekliyorum açıklanmasını
Ben kaç kez oyladım gelmedi
Bende yeni yeni başladım oylamayı en sonunda bende basıcam parayı

Dur bakalım kısmet görücez bekliyorum açıklanmasını

Bende yeni yeni başladım oylamayı en sonunda bende basıcam parayı
Pro üye olmanın adı kaldı birtek . Şimdi herkes profil mesajlarını düzeltebiliyorbirde isimleri kırmızı renkte ,başka da bir özelliği yok

Pro üye olmanın adı kaldı birtek . Şimdi herkes profil mesajlarını düzeltebiliyorbirde isimleri kırmızı renkte ,başka da bir özelliği yok
Birde nerelerde gezindiği gözükmüyor dimi yalnış bilmiyorsam biz mesela siteden ne zaman çıktık hangi konuya bakıyoruz gözüküyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…