🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydınnn
Silivri istanbula bağlıdır ama trakya bölgesine doğru son ilçesi niloşum bizden sonra tekirdağ geliyor. O yüzden İstanbullu değil de trakyalı hissediyorum
Kesinlikle

Ben de e devletten soy kütüğüne baktım babaannemin tarafında Romanya falan çıkıyor işte bir yerlerden geliyor demek ki

Ne iş yapalım sen söyle bakalım
Eşim bayram tatilinden sonra bugün 5 te işe gidecek yemeği bir önden yapayım sonra ne yapalım hadi karar verelim beraber
Ben yemeği koydum şimdi pişiyo etrafıda topladım lavaboyu köpürükledim
Başka ne yapayım bilemedim. Çicek ekicem birazdan ama

Kız nolmuş yine bişeuler olmuş
Burda gruplaşmış kişiler var biz geçen dutla giderli şarkılarda oynayalım dedik şarkı gönderdik birbirimize onla da muhabbetimiz kaynanadan eve dönünce göbek atıcaz diye başladı öylelikle arada stres atmak için şarkı paylaşırız ne bilim grup sanıyorlar herhalde bizi

Ne alakası var grupla ya ne grubu olcak muhabbetin uyR daha samimi olursun. Burdaki herkesle aynı samimiyet olcak diye bi durummu olması gerek
birileri bişeyler yazmış silmiş gakiba merak ettim ama yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…