🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yemek yedikte hemen kuran okumaya geçtim cüzümü bitireyim sonra toplucam mutfağı artık korkuyorum adet olcam kalcak diye karnım ağrıyo

Eklentiler

• 206696.jpg
    206696.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 25
Evde bir sürü yapılacak iş var aslında kaç gündür yapmıyorum bu akşam yapmam lazım mobilyaların tozu alınacak
Benimde var birsürü iş ama hala yapcak insan yok 😂😂 camları haftasonuna attım. Uzak yerlere yetişemiyorum. Bide silmişken tüller ğerdeler yıkansın istiyorum çıkarıp yakmayıda yapamıyorum. En iyisi haftasonu dedim😂 ama evin içinde de birsürü iş var 🙄
Akşama doğru kapatıyor kendini çiçekler sabah açıyor o fotoğrafı geçen çektim şimdi terasa çıktım yine kapatmışlar kendilerini uyumuşlar😁
Ne güzel yaratıyo rabbim yaa hayran olmamak elde değil😍 bide ezan çiceği vardı biliyomusun ezan okunurken açıyo sadece 😍

Benimde var birsürü iş ama hala yapcak insan yok 😂😂 camları haftasonuna attım. Uzak yerlere yetişemiyorum. Bide silmişken tüller ğerdeler yıkansın istiyorum çıkarıp yakmayıda yapamıyorum. En iyisi haftasonu dedim😂 ama evin içinde de birsürü iş var 🙄

Ne güzel yaratıyo rabbim yaa hayran olmamak elde değil😍 bide ezan çiceği vardı biliyomusun ezan okunurken açıyo sadece 😍
Aa gerçekten mi googledan bi bakayım
Evet Rabbim çok güzel yaratıyor 😍

Kız baktım ben şimdi çiçeğe bizim burada birinin binasının önünde var ondan aynısı bundan ama gündüzleri açık oluyor geçerken resmini çekerim
adsiz-tasarim-2.jpg

X