🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yemek yedikte hemen kuran okumaya geçtim cüzümü bitireyim sonra toplucam mutfağı artık korkuyorum adet olcam kalcak diye karnım ağrıyo

Evde bir sürü yapılacak iş var aslında kaç gündür yapmıyorum bu akşam yapmam lazım mobilyaların tozu alınacak
Benimde var birsürü iş ama hala yapcak insan yok camları haftasonuna attım. Uzak yerlere yetişemiyorum. Bide silmişken tüller ğerdeler yıkansın istiyorum çıkarıp yakmayıda yapamıyorum. En iyisi haftasonu dedim ama evin içinde de birsürü iş var
Akşama doğru kapatıyor kendini çiçekler sabah açıyor o fotoğrafı geçen çektim şimdi terasa çıktım yine kapatmışlar kendilerini uyumuşlar
Ne güzel yaratıyo rabbim yaa hayran olmamak elde değil bide ezan çiceği vardı biliyomusun ezan okunurken açıyo sadece

Aa gerçekten mi googledan bi bakayım
Evet Rabbim çok güzel yaratıyor

Kız baktım ben şimdi çiçeğe bizim burada birinin binasının önünde var ondan aynısı bundan ama gündüzleri açık oluyor geçerken resmini çekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…