🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Söylüyorumm söylüyorum da benim kötü huyumda işte içimde biriktirip sonra biyerde patlamak. O patlamada kötü oluyo açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü
İçinde biriktirip patlamak işe yarıyor mu peki

Bu mesajı gönderdim sanıyordum. Ama göndermemişim

İşlerimi bitirdim bi kahve içeyim dedim kAhvemin başına gelmeyen kalmadı
Olsun olanla idare edeyim sonra yine içerim

Eklentiler

• 3C49771B-05E8-4014-B7AE-9D92BD46A489.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 23
Eşin,rahatsız olduğun davranışını düzeltiyor mu?
Düzeltmesi benim anlatımıma bağlı. Mesela baştan dediğim gibi patlayarak kavgaya dönüştürüyosam onu daha az. Düzgünce anlatırsam daha dikkate alıyor
Afiyet olsun fincana da geçmiş olsun epey hasarlı görünüyor
Kahve döküldü sadece

Tabikii uzun zamandır şekersiz içiyorum çayı kahveyi
Ben türk kahvesini şekersiz içebiliyorum ama çayı şekersiz içemiyorum . Bir sene şekersiz içtim ama baktım şekerden sonra çayı da bırakıyorum hemen şekerli içmeye başladımÇayı şekersiz içtiğim zaman ağzım kuruyor falan

Aa ben alıştım çok güzel geliyor ya şekerli içemiyorum artık hiç
Az at azalta azalta belki kesersin

Aa ben alıştım çok güzel geliyor ya şekerli içemiyorum artık hiç
Az at azalta azalta belki kesersin
Zaten yarım çay kaşığı şeker kullanıyordum sonra dedim bunu da atmadan içebilirim bence dedim sonrası şuan 1,5 çay kaşığı şeker kullanıyorum

Zaten yarım çay kaşığı şeker kullanıyordum sonra dedim bunu da atmadan içebilirim bence dedim sonrası şuan 1,5 çay kaşığı şeker kullanıyorum
Bence önce 1e sonra yarıma yine düşür zamanla o yarımıda yine istemezsin tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…