🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Cam silmişsin daha ne olsun yahu benim yataklar duruyor sofra duruyor
O yeşilliğe bayıldım kız sende git arada
12ye kadar biraz dha sündükleşeyimde sonra süpürür siler kuran okumaya geçerim
Yemek yapcakmıyım bilmiyorum akşam kayınvalideme gidicez. Ordamı yicez nasıl olcak bilmiyorum.
yarın doğum günüm kaynanam süprüz hazırlıyomuş
Yarın için hazırlamışta eşime dedim e o gün belki sen başbaşa bişey yapmak istersin oraya gitmek istemezsin Sonra dedi heralde annesine bugüne çekti

En sevdiğim! Kayınvalide tipi. Sen git bugün yemeğini ye evine dön

Valla çok merak ettim ne hazırlamış ne hazırlayabilir ki

En sevdiğim! Kayınvalide tipi. Sen git bugün yemeğini ye evine dön
Valla çok merak ettim ne hazırlamış ne hazırlayabilir ki
2 senedir benimkinde de eşiminkindede hep tam gününe kendinide sokuşturuyor yani nebileyim insan biraz düşünür gencler yeni evliler belki başbaşa geçirmek isterler biz bi gün önce veya sonra hazırlayalım diye
Valla bilmiyorumki ya hamur işi bişeyler yapar yada normal yemek pasta. Süpriz dediğim bu yani farklı anlaşılmasın

Offf ne kadar düşünceli eşin tek çocuk mu?

Yok değil bide abisi var. Ama abisi bunun gibi değil o fazla rahat kimseyle işi olmaz. Benimkide aksine herşeye koşar o yüzden sanki buna daha düşkünler gibi geliyo
Ayyy bu hep mı böyle olur yaa benim ablamların da eşleri öyle ama eşlerinin abileri veya kardeşleri aileden bağımsız sanırım bu bir kaderdur birazcık da buna üzüleyim kesin benim eşim de anacı-babacı olur

Ahh ahh kız bazı akşamlar çay koyuyorum tam çay dizi keyfi yapcaz. Bi arıyo anasını. Annecim annecim saatlerce konuşuyolar nasıl sinir oluyorum kendi başıma içiyorum çayı
Dua edelim olmasın valla ne kadar mesafe o kadar iyi. Ama nedense bize denk geliyolar galiBa

Aa süper yeni yaşın kutlu olsun nice mutlu senelere

Rahatsız olduğun bir durum varsa eşine söyle içinde tutma bence. Keyif mi yapacaksınız ona göre önceden söyle baş başa film-dizi izlemek istiyorum gibi gibi şeyler ile durumu izah edebilirsin

Aa süper yeni yaşın kutlu olsun nice mutlu senelere
Teşekkür ederim niloşumm
Rahatsız olduğun bir durum varsa eşine söyle içinde tutma bence. Keyif mi yapacaksınız ona göre önceden söyle baş başa film-dizi izlemek istiyorum gibi gibi şeyler ile durumu izah edebilirsin
Söylüyorumm söylüyorum da benim kötü huyumda işte içimde biriktirip sonra biyerde patlamak. O patlamada kötü oluyo açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…