🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yatak odasının halılarını fırçaladım yerlerini bezle sildim viledayla değil 😁

Mobilyaların tozu alınacak
Bulaşık makinası boşaltılacak
Çamaşırlar toplanıp dürülecek
1 makina çamaşır daha makinaya atılacak

İşsiz gibi bir ikimiz varız 😂😂😂neyse akşama gelirler belki
Bende bi pasta üfleyip geldim yine işsiz konumuma burdayım 😂😂
Fincanını çok beğendim süper afiyet olsun canım 🥰
Aynısından bulabilsem gönderirirm sana niloşum hediye ama baya uzun yıllar önce almıştım😍😍
Benim bugün yoğundu sabah evin işlerini hallettim öğleden sonra terapim vardı 1.5 saate yakın sürüyor eve gelmemiz 5 i buldu yemek kahve derken akşam oldu anca girebildim kızlar kusura bakmayın 🥰
Olsun canım 😍🤗
Yatak odasının halılarını fırçaladım yerlerini bezle sildim viledayla değil 😁

Mobilyaların tozu alınacak
Bulaşık makinası boşaltılacak
Çamaşırlar toplanıp dürülecek
1 makina çamaşır daha makinaya atılacak
Kolay gelsin baya verimli geçirmişsin bugünü😍😍

Aynen aynen😂herkese nasip olmaz böyle kaynana kıymetini bil😘valla benim çevremde gelininin doğum gününü kutlayan kv yok ☹️☹️☹️
Aaa böyle özel günlere çok önem verir 😂😂
Ama bende pek önem veren görmedim. Kendim de dahil kendimin kini bile önemsememo kadar 🙄

Ay kınasam mı kvni😈😈😈
Biz kutlamayız bile😬sadece 2 kere kutlandı benim doğum günüm 😂
Senin ne zaman 😂
Kına belki başına gelir 🤣🤣🤣
Bende böyle süpriz falan hazırlanıyor tamam güzel ama öncesinde anlarsam arkamdan iş çevriliyo diye birazcık bozuluyorum hahaha nasıl bi cinssem😂😂
Ben sanırım pek sevmiyorum kendimin böyle pastalı mastalı kutlanmasını başkasının kutlarom ama 😂

Senin ne zaman 😂
Bende böyle süpriz falan hazırlanıyor tamam güzel ama öncesinde anlarsam arkamdan iş çevriliyo diye birazcık bozuluyorum hahaha nasıl bi cinssem😂😂
Ben sanırım pek sevmiyorum kendimin böyle pastalı mastalı kutlanmasını başkasının kutlarom ama 😂
Benim ki 27 Ekim

Yaa ne degişiksin😂😂bende sadece merak duygusu kabarıyor onun haricinde hoşuma gitmiyor değil 🙈🙈

Bende bi pasta üfleyip geldim yine işsiz konumuma burdayım 😂😂

Aynısından bulabilsem gönderirirm sana niloşum hediye ama baya uzun yıllar önce almıştım😍😍

Olsun canım 😍🤗

Kolay gelsin baya verimli geçirmişsin bugünü😍😍
Olsun bak düşünceli kaynana pasta da almışlar ne güzel 🥰

Almış kadar oldun canım çok sağol 🥰

Senin ne zaman 😂
Bende başkasının kini kutlamayı sevmiyorum 😬yani eğer organize işinde varsam sevmiyorum ama davetliysem süslenir püslenir giderim

Senin ne zaman 😂
Ayy ben severim hatta 30.yaş günümü kafede yakınlarımla konfeti patlatarak falan istiyordum😂eşim de hiç sevmez tam tersi çok zıddız 😂

Bende başkasının kini kutlamayı sevmiyorum 😬yani eğer organize işinde varsam sevmiyorum ama davetliysem süslenir püslenir giderim
Ahahah sen hazıra seviyosun😂 organizasyonda öylr büyük bişey olmaz bizde de kız bi pasta al üflet o kadar 😂😂

Yakın olsak 27 ekimde bütün kızlar bi parti yapardık 😍😍😍:halay:
Ay hiç sorma 😂 lise de falan hep arkadaşların ki kutlanırdı sıra bana gelince ya tatil olurdu yada başka birşey ☹️bir kere ablamlar kutladı bir kere de ,üniversite de arkadaşlarım kutladı 😂arkadaşlarım da saolsunlar bir gün önceden kutlayıp beni sinir etmişlerdi 😒😒😒pasta da güzel değildi☹️onlar yedi bende boş boş baktım

Ahahah sen hazıra seviyosun😂 organizasyonda öylr büyük bişey olmaz bizde de kız bi pasta al üflet o kadar 😂😂
Aman o bile büyük bir dert benim için 😂sorumluluk almayı sevmiyorum 🤦sürpriz yapılacaksa doğum günü çocuğu olayı çakmasın diye şekilden şekile giriliyor ya ona hiç gelemiyorum 😂😂😂

X