🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet, öyle bir durumda evi terk eden de suçlu oluyor :)
Allah hepinize iyilikler huzur versin.
Konuya gec kalmisim ama kızlar iyi seyler söylemişler Nur'cuğum, zamanla olur gider.
Allah eşlerinize ailelerinize basiret, merhamet, iyilik versin hepimizin.

Z Zerre biz erken uyandık bize alkış Cookiie dimi canım
Bende dün gece geç yatmak zorunda kaldım o yüzden sabah 08:15 de uyandım ,yani geç uyandım . Vodafone da fatura sözleşmem bugün sona eriyor bende dün aradım yeni fatura başlangıcı istemiyorum dedim faturasız hatta geçiş yaptım ama gece uygulamaya girdim baktım yeni bir fatura başlangıcı yapmışlar ,gece müşteri hizmetlerini aradım ama 45 dakika boyunca yetkiliye bağlanamadımsonra sabahleyin erkenden tekrar aradım, sistem otomatik 2. Kampanya başlangıcı yapmış ama siz faturalı hattan çıkış talebinde bulunmuşsunuz o yüzden yenilenmeyecek dediler. Ama hiç sanmıyorum Vodafone çok sorumsuz bu konularda faturayı güncelleyip benden ödeme yapmamı isteyecekler gibi geliyor

Evet dostinex kullanıyorum sadece bu de ender s. dan dinledim bi ot varmış dün onu içmeye başladım
kafamın içinde hipofiz bezinde
evet canım alternatif tıp ta dene bence de geçmiş olsun biranevvel geöer gider canım

Ben de baktım elini opturuyo hemen elimi uzattım o da benim elimi öptü zorunda kaldi
hahaa para vermemek için odaöyle bi yol bulmuş demekki
Günaydınnnn bugün erkenciyiz kuşum

Günaydın Nurcum resim çok hoş ya resmen seni anlatıyor karınca gibisin maşallah imreniyorum sana canım

Günaydınnnnn
Tuvalete kaldım bidahaa uyumadım canımm
Z Zerre biz erken uyandık bize alkış Cookiie dimi canım
Evett lütfen amaa bunu hakettik
Mutfağa girdim çıktım yemedim bu sefer kararlıyım
Bende yarından sonra gelicem o karara
Bana tarifede yapmışlardı istemediğim halde

Benim başıma hep böyle şeyler geliyor ama daha sonra sorumluluk almıyorlar birde yeni fatura 80 TL ne yapayım ben i kadarlık faturayı yaa valla ben dünden beri 3 defa aynı şey için aradım ve bana her seferinde fatura yenilenmeyecek dediler eğer yenilenirse ödemem

Valla canım yenilenmez inşallah benimde önceden evde internet yoktu benim 20 gblık tarifeydi. Sonra internet bağlattık ben düşürmek istedim tam da sözleşmem biticekti aradım kaç kere tam bitceği gün arayın dediler şimdi sözleşme bozmak gerekir vs. Aksilik gibi o günde unuttum gecesi aklıma geldi ara ara bağlanamadım kimseye sabahta bi baktım aynı tarifeden sözleşme yapmışlar bana sormadan. Aradıkiptal etmiyolarda. Kaldı öyle boşu boşuna kullanılmayan şeyi ödüyoruz

Geçen sene bana sormadan yeni fatura başlangıcı yaptılar neyse dedim hadi fiyatı uygun kullanayım dedim. Benden sonra ablamın fatura sözleşmesi bitti ablama yeni bir fatura başlatmışlar ablam da aradı benim böyle bir talebim olmadı iptal ettirmek istiyorum dedi, dediler ki zaten hattınıza 1 aylık haklar yüklendi bu ay kullanın gelecek ay yenilemeyecegiz iptal edilecek dediler o gün bugündür ablam o faturayı kullanıyor iptal etmediler

Hep kandırıyolar insanları çıkarlarına före yaa. Ne kadar sinir bızucu bide 1 sene bağlıyo kendisine sözleşme yaparak

Alkışlamadı bizi bakayım dur mesajlara

Canım hiç uğraşma faturalı Türk Telekoma geç 36.5 tl ye 10 GB 1000 dk 1000 SMS benim de 2 ay sonra sözleşmem bitiyor 40 küsüre çıkacak büyük ihtimal

Hep kandırıyolar insanları çıkarlarına före yaa. Ne kadar sinir bızucu bide 1 sene bağlıyo kendisine sözleşme yaparak
Türk Telekom bu konuda sözleşme yapınca baya bi indirimli tarife veriyor çok uygun ben vodafonedan gideli çok oldu geçen aradı Vodafone sizi geri istiyoruz şuan ne kadarlık paket kullanıyorsunuz dedi söyledim yok efendim biz o kadar veremeyiz dedi kapattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…