🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Gözümün önünde canlandı da ne tatlıymışsınızdır çiçeğini almış gelmiş ne güzel aferim enişteye ben de takdir ettim Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah senin bizim hepimizin

Bu yavruların annesini marketin önünden aldım ben süt içiyordu yalnızdı bir de ne kadar çok bitliydi temizledik arındırdık pampacık oldu
Yaaa ne güzel yapmışsınız dediğim o mahallenin kedisini bende ilk gördüğümde alıcaktım eşim sahibi var dedi sonra bıraktım beni kandırmışta olabilir istemediğinden ama hep burda görüyorum
Zerre uyudu bak sabah erkenden kalkar biz sündük sündük takılırız yaz ayı da girdi tamam ben iyice gevşetirim işleri
Evet biz gece nöbetindeyiz topiğin onlarda sabah nöbetine gelirler Artık napalım kız bende aksine kışım gevşetiyorum o karanlık havalar benim keyif yapma havalarım oluyo
Baktım oy ver oy ver olmuyorum bastım parayı aldım
Bende habire verip duruyorum ama bu ramazan yaroşmalarının ödülleri daha belli olmadı galiba bekliyorum bakaşım en sonunda bascam bende çokta güzel bi nick aklıma geldi 1 ay geçsede değişsem
Fazla naz da aşık usandırır ama arkadaşının da yaptığı doğru değil aslında kaçar kalır sonra öyle
Evlendiler şimdi ama 10 seneye yakın sevgililiklerinde elini tutturması bile sayılıdır maşallah

Eşin istememiştir ondan siyah kedinin birini götürelim eve diyorum o zaman ben gelmem diyor

Aynen biz gece kuşu
Sen aynı ben kışın kapalı havalarda da iş yapasım gelmiyor yazın açık havada da dışarıda gezesim var olduğu kadar napalım

Yeni nick geliyor desene inşallah proluk da gelir de

Nolcakki ya evin içinde bi minnoş kedimizde olsa sinirlenince tırmalatırız

aynen aynen ama hava açıkken temizlik yapasında azcıkgeliyo

haziran sonunda değişiyorum inşallah

Yok kız googleda geziyordum daha erken saat yahu
Gece yeni başlıyo biİm için

Bizim de öyleydi nasıl dağıtıyorduk şaşırıyordum gerçi hala öyle ama topluyorum sevmiyorum dağınıklığı derli toplu olacak sadece oyuncaklar dağınık kalabilir

Ben müziği açtım
Bende artık dağınık gördükce sinir olmaya başladı
Bizim de öyleydi nasıl dağıtıyorduk şaşırıyordum gerçi hala öyle ama topluyorum sevmiyorum dağınıklığı derli toplu olacak sadece oyuncaklar dağınık kalabilir

Ben müziği açtım
Benimde artık dağınık gördükce sinirim bozuluyor valla

niloşş ben gidiyorum adamın erken yatacağı tuttu. Kendide yalnız yatmıyo illa beraber yatcaz

Niloyatospikk niloya kızın ne kadar havalı. Hem bisikleti var hem üstü açık arabası Saçları da pek güzel maşAllah
i p e k bu sana ders olsun. Bir daha eşinle yaşadığın kavgaları babana anlatma. Sizin aranızda olanlar içinizde kalsın. Sen affediyorsun ama aileler unutmuyor. Baban şimdi huzursuzdur, aklı kalmıştır. Kızıma yine kötü davranıyor mu diye. İnşAllah tez vakitte araları düzelir. Eşinde akıllanır, aynı hareketleri tekrarlamaz

Takvimin çok yakışmış canım 30 küsürlü haftaları görmeyi nasip etsin Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Sağol canımhavalı mı bilmem canım da tek çocuk olunca imkanlar da olunca çok şükür alınıyor Allaha çok şükür Allah herkesin yavrusuna en iyi imkanları vermeyi nasip etsin

Nur ile ilgili yazdıklarına aynen ben de katılıyorum ben de bunların farkına vardım ama biraz geç oldu annem babam üzüldü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…