🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evde neden kötü polis benim ki ?
Çocuklar konusunda kararlı ve disiplinli bir duruş sergilerken.
Eşim aşırı nazliyor.
Çocukları normal zamanda çok sevip sarılırken bazı durumlarda karşılarında otoriter olmaya çalışıyorum.
Ve babaları da bir seçenek olduğu için ona daha çok yaklaşıyorlar.
Sen kötüsün diyorlar bana.
Bir çocuğa kural koymak sınır koymak kötülük mü?
Bur evde farklı kafaların olması çocuğun da kafasını karıştırıyor halbuki.

Eşim aşırı nazliyor.
Çocukları normal zamanda çok sevip sarılırken bazı durumlarda karşılarında otoriter olmaya çalışıyorum.
Bu konuda haklısın bir taraf disiplinli olması lazım diğer taraf da salmıcak biz şuan sözümüzü zor dinletiyoruz karar aldık şimdi gevşeme yok istediğini yaptırmaya çalışınca birimiz sert duracağız öyle karar aldık

Türk Telekom bu konuda sözleşme yapınca baya bi indirimli tarife veriyor çok uygun ben vodafonedan gideli çok oldu geçen aradı Vodafone sizi geri istiyoruz şuan ne kadarlık paket kullanıyorsunuz dedi söyledim yok efendim biz o kadar veremeyiz dedi kapattı :KK70:
Bende düşürcektim işte bana sormadan kendi kafaşarına göre yapmışlar bekliyorum şimdi senem dolsun😂
Eşim aşırı nazliyor.
İkinizde aynı duruşu sergilemeniz lazım kuzu senin hayır dediğine babası evet dememesi lazım bence de 😞
Arıyor ya onlar size şu paketi verelim diye ben de tamam demiştim şimdi 2 ay sonra sözleşme bitiyor 50 TL lik paket söylediler yok dedim 40 TL lik olsun pintiyim dedim ben size:KK70:
Ahahaha yaa 40 tlik olsun diyince yapıyolarmı bana hep size uymuyo diyo😂😂

Bende düşürcektim işte bana sormadan kendi kafaşarına göre yapmışlar bekliyorum şimdi senem dolsun😂

İkinizde aynı duruşu sergilemeniz lazım kuzu senin hayır dediğine babası evet dememesi lazım bence de 😞

Ahahaha yaa 40 tlik olsun diyince yapıyolarmı bana hep size uymuyo diyo😂😂
Bana da şuan öyle paket yok dedi not alalım 2 aya kadar sizi yine arayalım dedi tamam şuan böyle bir paket istemiyorum dedim 😂 50 küsür tl 40 küsür olursa iyi olur dedim 😂

Dün akşam mesaj yazdım görmedin canım eşinle şuan nasılsınız kibarlaşmıştır demiştim 😅
Neden görmedim ki ya hu :işsiz: bazen bir açıyorum burayı 30-40 bildirim bazıları arada kaynayıp gidiyor.
🙈

Gerçekten öyle daha nazik yaklaşıyor. Şimdi.
Ben hep sey diyorum.
Bak ben ailemde çok tartışmaya kavgaya şahit olmadım.
Sakın bir ailede büyüdüm sadece annemle pek anlasamazdim ama büyüdükçe onu da anlamaya başladım..
Biz 4 kardeşiz. 4 umuz de birbirine hem bağlı hem saygılı çocuklar olduk hep. Küfür nedir hic bilmedik.
Eşim bir kaç defa Küfür etti. Normal karsilayacagimi sandı ama çok sert tepki gösterdim. O bile o kadarını beklemiyordu.

Neden görmedim ki ya hu :işsiz: bazen bir açıyorum burayı 30-40 bildirim bazıları arada kaynayıp gidiyor.
🙈

Gerçekten öyle daha nazik yaklaşıyor. Şimdi.
Ben hep sey diyorum.
Bak ben ailemde çok tartışmaya kavgaya şahit olmadım.
Sakın bir ailede büyüdüm sadece annemle pek anlasamazdim ama büyüdükçe onu da anlamaya başladım..
Biz 4 kardeşiz. 4 umuz de birbirine hem bağlı hem saygılı çocuklar olduk hep. Küfür nedir hic bilmedik.
Eşim bir kaç defa Küfür etti. Normal karsilayacagimi sandı ama çok sert tepki gösterdim. O bile o kadarını beklemiyordu.
Arada bir küfür etse ben sorun yapmıyorum ama Ramazan mübarek gün oruçlu bana karşı da saygısızlık yapınca gemileri yaktım yani

Kızlar mutfak için şu kavanozlardan alıcam baharatlık falan kaldırıcam. Sizce 3 tane tek boymu ypksa 3 ayrı boymu ?

Eklentiler

• B0CFC002-7CDA-4EE4-9E5D-5D9B3B3D65C4.jpeg
    B0CFC002-7CDA-4EE4-9E5D-5D9B3B3D65C4.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 15
  • B81CB8E8-3652-4FDF-B638-E9558DB81BAE.jpeg
    B81CB8E8-3652-4FDF-B638-E9558DB81BAE.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 12
Z Zerre biz bugün öğlene kadar uyumadık Cookiie Cookiie ile bizi alkışlamadın :cry::KK70:mimariyecim bugün ne iş yapıyoruz bakalım?
Evet hiç tebrik etmedi yaa 😂😂
Kahvaltı yaptık evi hızlıca toparladım şimdi giyinip anneme gidicem 😬😬 sen neler yapcaksınn bende bugün camlara gircektim aslımda ama 😂

X