🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ay aynı şey bizde de oldu hani demiştim ya tartıştık diye o zaman 😂 bu köye gidip gelince tartıştığımızda bende aynı giyindim çıktım dışarıya. Sonra farkettim ne cüzdan almışım ne bişey yasak bide. Geri döndüm cizdanı aldım markete gittim gezindim. Baktım arıyo tam o anda Bide telefonun şarzı bitmedimi😂😂 meydan var oraya gitcektim sahile gidicektim o günde aksilik gibi kimseler yoktu sadece millet marketlerdeydi. Bende bi marketten başka markete giderken bi baktım karşıma çıktı 😂😂 sonra tin tin döndük eve ben yatak odasına o içeri. O akşam bende yemedim onunla yemek hazırlamadımda. Kendi kendine hazırladı. Gecede baktum sahur yapıyo ertesi gün oruc tuttu yine dayanamadım gittim ne yemek istiyosun diye sordum. Ben sorunca tabi hemen gülmeye başladı bende dayanamadım güldüm 😂😂 sonrasında yavaş yavaş konuştum öyle geöti gitti😂 hep yaşıyoruz valla bir insanla anlaşabilmek zorki illa ki inişler çıkışlar olcak. Evlilik bizim en büyük sınavlarımızdan bide.

bende sevgiliyken tartışalım azcık anneme anlatırdım baktım biz barışıyroyz annem hala kızgın ona karşı bidaha bıraktım anlatmayı 🙄

Ben de ciddi duramıyorum ya .
O gün kapıya çiçekle geldi ya. Kapıyı açmadan delikten baktim elinde cicek bizimki mahcup bekliyor orda.
İçimden dedim ki hic gülme Nur ciddi dur hatta yüzüne bile bakma Kapıyı açınca
Sinirli bir bakışın olsun yüz verme dedim.
Sonra Kapıyı açar açmaz yüzüne püskürtmeli kahkaha attım.
Neyse en azından kahkahayla karışık da olsa yüzüne tükürdüğüm için mutluyum🤣
Sonra kapiyi geri yüzüne kapattım.
Adam bir daha çalıyor Kapıyı açamadım gülme krizi geldi.
Ah Nur ah şu ciddi duruşu ne zaman becereceksin dedim kendime.
Tekrar açtım Kapıyı .
Öyle saçma sapan bir karşılaşma oldu işte.

Cookiie Cookiie bugün de verimsiz bir gündü benim 🤪
Benim verimli geçti kız sende uyudun kaç adım attın bunlarda verim 😂
Ben de ciddi duramıyorum ya .
O gün kapıya çiçekle geldi ya. Kapıyı açmadan delikten baktim elinde cicek bizimki mahcup bekliyor orda.
İçimden dedim ki hic gülme Nur ciddi dur hatta yüzüne bile bakma Kapıyı açınca
Sinirli bir bakışın olsun yüz verme dedim.
Sonra Kapıyı açar açmaz yüzüne püskürtmeli kahkaha attım.
Neyse en azından kahkahayla karışık da olsa yüzüne tükürdüğüm için mutluyum🤣
Sonra kapiyi geri yüzüne kapattım.
Adam bir daha çalıyor Kapıyı açamadım gülme krizi geldi.
Ah Nur ah şu ciddi duruşu ne zaman becereceksin dedim kendime.
Tekrar açtım Kapıyı .
Öyle saçma sapan bir karşılaşma oldu işte.
İşte bende öyle duramıyorum hemen gülüveriyorum ama komikte geliyor. Yani biz şuana kadar yaşadığımız bütün tartışmaların aonrasında gülüp dalgasını geçmişizdir bide 😬😂

sevgin var içinde canım dayanamıyosun işte biraz anlasın istiyosunda insanın yüreği yumuşak olunca yapamıyo heralde insan. Neyse ciceğini almış gelmiş enişte aferim tükürüdüğüde yemiş yüzüne. Yeterdir onlar bidaha üzmez kızımızı 🤗
benim bi arkadaşım vardı sevgiliyken şuanki eşini Allahım nasıl süründürüyodu telefonlarını açmaz yüzüne bakmaz falan. Ondanki dirayet asla yok mesela bende de😂

Annelerinin kolyesi daha güzel pembiş pembiş 🥰yakalayıp bir güzel mıncıkladım hatta hanımefendi rahatsız oluyormuş hafiiften elimi ısırıyor bırakayım diye 😂
Ahaha yaa ben de istiyorum kedi burda bi petshopun önünden geçerken minicik bembeyaz gördüm içinde halaa aklımda yaa nasıl tatlıydı 😍😍 bide bizim mahallenin kedisi var tam bir hanımefendi görsen 😂😂

Ahaha yaa ben de istiyorum kedi burda bi petshopun önünden geçerken minicik bembeyaz gördüm içinde halaa aklımda yaa nasıl tatlıydı 😍😍 bide bizim mahallenin kedisi var tam bir hanımefendi görsen 😂😂
Bu yavruların annesini marketin önünden aldım ben süt içiyordu yalnızdı bir de ne kadar çok bitliydi temizledik arındırdık pampacık oldu 🥰

Benim verimli geçti kız sende uyudun kaç adım attın bunlarda verim 😂

İşte bende öyle duramıyorum hemen gülüveriyorum ama komikte geliyor. Yani biz şuana kadar yaşadığımız bütün tartışmaların aonrasında gülüp dalgasını geçmişizdir bide 😬😂

sevgin var içinde canım dayanamıyosun işte biraz anlasın istiyosunda insanın yüreği yumuşak olunca yapamıyo heralde insan. Neyse ciceğini almış gelmiş enişte aferim tükürüdüğüde yemiş yüzüne. Yeterdir onlar bidaha üzmez kızımızı 🤗
benim bi arkadaşım vardı sevgiliyken şuanki eşini Allahım nasıl süründürüyodu telefonlarını açmaz yüzüne bakmaz falan. Ondanki dirayet asla yok mesela bende de😂
Fazla naz da aşık usandırır ama arkadaşının da yaptığı doğru değil aslında kaçar kalır sonra öyle 😂😂

X