🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
E sende abart o kadar da değil 😂hadi biz onu 07:30 yapalım 😘😘😘😘
Ya valla 9 10 civarları kalkıyorum ben tuvalte sonra geri uyuyorum işte. Bide tatil diye geç yatıyoruz ya 😂
7:30 olamaz şuan eşim 6:30 da işe gidiyo ya onu gönderince bidaha uyumucam pazartesi itibari. Eğer uyursam 7:30 da kalkma imkanım yok 😂😂

pazartesiden sonra topiğin açılışınu ben yaparım😂😂

Bende bi peeling yapayım şimdi nurcuğum hatırlattı 🤣

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 18
Dün çok tembeldim kilo alırım böyle olursam.
Hareket iyidir hem zayıflatır hem iyi hissettirir hem metabolizma çalıştırır
Hem evi temiz gösterir hem sakinleştirici özelliği vardır.

Ne kadar faydası varmış ya yazınca farkettim 🤭🤭🤭
Ben de harekete başladım şimdi 😅
Ben sana uyu demiştim de mi benimkiler
7 ye 5 kala kalktılar 🥺
Seninkiler baya erken kalkıyormuş😅
Yatak odası mis oldu .
Komidinler yatak başlığı silindi çarşaf tertemiz düzenlendi.
Çamaşırlar makinada.
Simdi de mutfak penceremi silicem.
Sonra balkon yıkama keyfi yapicam.
Su=huzur.

Ya da dur vazgeçtim mutfak penceresinden önce bir kahve yapıp içeyim :KK50::kahve:
Ellerine sağlık misssss🥰
Eki Görüntüle 2848879

Sabah kahvesi içilir.
Telvesi yüze peeling yapılır.
Ziyanı sevmez Türkler🤣

İçimde yapicam bende
Aman Allahım o fincanların yanındaki şekerlik mi nedir Ba yıl dımmmmmm😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍Çok severim o tarz şeyleri maşallah diyim kırılmasın🧿🧿🧿🧿
Telve den peeling yapmayı sevmiyorum 😬
Yüzüne yapışıp kalıyorlar
O telveyi ben kalçama sürüyorum :KK48:
İnşallau canım benim🤗 o zaman sen oralardan ayrılma zor olur bidaha 😂
İnan ki zor olur herhalde burda doğdum büyüdüm yaşlanıyoruz işte saçımda ilk beyazı gördüm 😅
i p e k i p e k sanaa daha ne kadR muhteşem atabilirim acaba 😂😂😂
Ha ha ha ben de senin gibi yeni evliyken geç saatlere kadar yatardım 😅
Günaydınlarrrr herkes iyidir umarım 🥰 2 haftadır evdeki bütün halıları kaldırdık ayy normalde hiç sevmem öyle ev düzensiz gelir ama temizlik böyle çok rahatmış 🤣🤣
Bugün kahvaltıdan sonra oğluşuda alıp kapıya bacaya parka artık nereye olursa 5 dakikada olsa güneş almaya çıkıcam yıldım 1 senedir psikolojim bozuldu markete bile çıkmıyorum ben ya 😱
Yasak yasak nereye kadar al çocuğu çık gezdir biraz dışarıda biz çoğu gün çıkarmaya çalışıyoruz
Her gün böyle değilim bazen canım istiyor durduramıyorum kendimi.
Çok mutlu oluyorum elimin değdiği yerlerin parlaması 🙂💖
Benim de bazen çok iş yapma aşkı geliyor 😁anlıyorum seni
Maşallah maşallahhhh 😂😂 ben de napayım yatağımdan sana muhteşem atıyorum 😂😂😂
Seni de çok iyi anlıyorum tatilken biz eşimle 3 e kadar yatardık😂ne günlerdi ben 😅
Yatağından mı 🤦sen niye bu saate kadar yatıyorsun gençsin sen yaa dinç ve dinamik olman lazım 😡
Evet ben de öyleydim yeni evliyken geç saatlere kadar oturur geç saatlere kadar yatardık
Niloyatospikk Niloyatospikk nerdesinn tospiğimm 2. Uykuyamı geçtin 😂
Yok kız ne 2.uykusu kalktık kahvaltı yaptık mutfak toplandı bulaşık makinası çalıştırıldı şimdi süpürgeye geçtim de azcık ara verdim süpürürken totom yorulmuş da :KK70:

Kahvaltı yapıldı
Yataklar mutfak toplandı
Bulaşık makinası çalıştırıldı
Evi süpürüyorum
Süpürdükten sonra kızımı akülüye bindirip çıkarıcam bana da yürüyüş olur Haziran ayına kadar bi 3 kilo veriyim ya 😂eşim izne çıkacak o zaman azcık fit oliiimmm😂

Ben de harekete başladım şimdi 😅

Seninkiler baya erken kalkıyormuş😅

Ellerine sağlık misssss🥰

Aman Allahım o fincanların yanındaki şekerlik mi nedir Ba yıl dımmmmmm😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍Çok severim o tarz şeyleri maşallah diyim kırılmasın🧿🧿🧿🧿

O telveyi ben kalçama sürüyorum :KK48:

İnan ki zor olur herhalde burda doğdum büyüdüm yaşlanıyoruz işte saçımda ilk beyazı gördüm 😅

Ha ha ha ben de senin gibi yeni evliyken geç saatlere kadar yatardım 😅

Yasak yasak nereye kadar al çocuğu çık gezdir biraz dışarıda biz çoğu gün çıkarmaya çalışıyoruz

Benim de bazen çok iş yapma aşkı geliyor 😁anlıyorum seni

Seni de çok iyi anlıyorum tatilken biz eşimle 3 e kadar yatardık😂ne günlerdi ben 😅

Evet ben de öyleydim yeni evliyken geç saatlere kadar oturur geç saatlere kadar yatardık

Yok kız ne 2.uykusu kalktık kahvaltı yaptık mutfak toplandı bulaşık makinası çalıştırıldı şimdi süpürgeye geçtim de azcık ara verdim süpürürken totom yorulmuş da :KK70:
Valla ya gec uyumaya bi alıştık nasol düzene gircek bilmiyorum 😂
Kız benim saçımda beyaz çıktı bu yaşta 😂😂

maşallah ramazan bitti çalışmalara başladık kolay gelsinn😂😂
Bende kahvaltı ve kahve faslını bitirdim. Şimdi ev komple toplanıp süpürülcek. Akşam yemeği hazırlanıcak.
Bunları yaparken beklesin diye lavabolara çamaşır suyu döktüm
Çok zararlı ama su gibi çamaşır suyu kullanıyorum yaa bırakmak istiyorum bunu😞 sizin önerebileceğiniz bişey varmı en azından günlük tuvalet temizliğinde kullandığınız bişeu

Ellerine sağlık 😘 seni arada silkelemek lazım demek ki 😂
Aynen öyle valla😂 bak evi süpürdüm, toz aldım, dünden çamaşır asmıştım onları toplayıp yerleştirdim, yeni 1 makine çamaşır astım. 1 makine attım yıkanıyo. Şimdi yemeği yapıyorum. Yıkanan çamaşırları astıktan sorma kişisel temizliğimi yapıcam sonra manevi işleri yönelicem 🤣🤣

Aynen öyle valla😂 bak evi süpürdüm, toz aldım, dünden çamaşır asmıştım onları toplayıp yerleştirdim, yeni 1 makine çamaşır astım. 1 makine attım yıkanıyo. Şimdi yemeği yapıyorum. Yıkanan çamaşırları astıktan sorma kişisel temizliğimi yapıcam sonra manevi işleri yönelicem 🤣🤣
Oh oh tertemiz olmuştur evin

Bizde ablam ile birlikte bayaa bir iş yaptık hatta ben araya kişisel temizlik de sıkıştırdım şimdi duş alacağım 😘😘😘😘

X