🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yok yok kargalar bişey yapmaz ben balkona ekmek koyuyorum saksıya gelip alıp gidiyorlar çiçeklerime birşey yapmıyorlar
Aaa hadi inşallah öyleyse benimde kışım demirlere bi sıralanıyolar uyuyolar orda işte kötü tarafı totolarını tutamıyolar biraz baya pisletiyolar

Şimdi tam gaza getirme operasyonuna başlıyorum
"Hayatım gel bak" deyip elinden tutup balkona götürüp "baksana ne güzel ama mavi mavi camda kastırıyor" bakalım sonuç ne olacak

Benim de kumru kuşları baya pisletiyorlar ekmek koyuyordum ama dün baya her tarafa saçmışlar balkona sık çıkıyoruz bir müddet koymucam ara vericem
Ay kumrular ama çok tatlı olur alıştılarsa yine gelirler ama bulamazkarsa belki keSerler gelmeyi sonra. Bizim de arkada yem un fabrikAsı var bide deniz çok yakın. Heralde ondan geliyolar diye düşünüyorum ama kışın geliyolar yazın yoklar

Bugün gune nasil başladım ve şu an ne yapıyorum kisaca yazayım.

Sabah eşim benden önce uyandı.
Çocuklarla ilgilendi kahvaltılarini yaptırdı.
Ben de ilk defa 9 a kadar uyudum.
Çok mutluyum
Kalkınca odaları havalandırdım.
Elimi yüzümü yıkadıktan sonra nemlendiricimi sürdüm. Aynadaki beni izledim çok güzel olmasamda kendimi seviyorum ve izlemeyi seviyorum. Şükrediyorum tüm azalarim için.
Sonra çocukların dolapların el attım.
Tum çorapları kaldirdim
Tüm kıyafetleri tekrar düzenledim. Raflari sildim.
2 saatimi aldı bu.
Çocukların yataklarını tüy toplayıcı ile temizleyip düzenledim.
Gereksiz oyuncakları kaldırdım.
Kendi kiyafetlerimi de düzenledim.

Şu an küçük çocuğu uyutmaya çalışıyorum.
Sonra namaz kilacam.
Kahvaltı bulasigim duruyor.
Mutfağa girersem her isi yapar da çıkarım yemeğe kadar.

Bugünlük benden haberler bu kadar.
Ha bir de eklemeden gecemicem.
Bol bol dua edelim bu günlerde zulüm gören çocuklar insanlar için.
Allah tez vakitte Selamete çıkarır inşallah

Bende şimdi lavaboları pakladım geldim. Şimdide eve bi süpürge tutayım genelinden ardından öğleni kılıp dünden kalan kuranım var dünü bugünü okuyım
Sonrada yemeğe girişirim o arada vakit olursa bişeyler izlerim

Müslüman Müslümana kin beslemez.
Affedici olur.
Sizi üzene bile imtihan gözüyle bakarsanız affetmeniz daha kolay olur.

Yarın bayram bir sürpriz yapalım bizim aramamizi ummayan kişileri bile arayalım.

Birlik beraberlik illa ki yanyana değil.
Kalp kalbe olmak
Ve aynı duanın içinde bulunmaktır.

İnşallah yarın çifte bayram sevinci yaşarsınız sağlıklı bir gebelik sonucu sağlıklı bir yavrunuz olur inşallah
İnşAllah Zerrecim dua edin bol bol
şimdi halam Aloe Vera vermişti ona bakıyorum ay o kadar güzel ki onun büyüdüğünü görmek falan çok hoşuma gidiyor akşama kadar 10 kez gidip bakıyorum nasıl diye
Aloe vera bitkisini kırıyor musunuz kızlar? İçindeki su Cilde çok iyi geliyormuş.
amin niloyacım Allah beni de görür bu sefer inşAllah
Sen ne diyorsun benim eşim gece klüplerinde şefti, bir ağır abi sorma
ilk evdendiğimizde salonun baş köşesine çivilenmiş gibi oturdu. İnanılmaz sinir oldum. Dedim ben bekarken mis gibi yaşıyordum. İşim azdı, yemek bulaşık çıkmazdı. Evlendim iş x3 katı oldu ama ben tek başıma fıldır fıldır Hayriye dolanıyorum. En sonunda isyan etti, eşimde bir ucundan tutmaya başladı.

Duamdasın canım rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Ben hiç kullanmadım daha içerisindeki jeli

Ha ha ha adamı kuzu gibi yapmışsın helal olsun kız sana azcık bana da taktik versene emir verdiği uşakları sanıyor beni bazen çileden çıkarıyor beni

Duamdasın canım rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Ben hiç kullanmadım daha içerisindeki jeli
Canımmm
Ha ha ha adamı kuzu gibi yapmışsın helal olsun kız sana azcık bana da taktik versene emir verdiği uşakları sanıyor beni bazen çileden çıkarıyor beni
Niloya aşk olsun. Bu işin tek formülü var. Atasporumuz “Trip” Kös kös oturacaksın, sohbete dahil olmayacaksın. Ama sen yufka yüreklisin. Yapamazsın

Canımmm

Niloya aşk olsun. Bu işin tek formülü var. Atasporumuz “Trip” Kös kös oturacaksın, sohbete dahil olmayacaksın. Ama sen yufka yüreklisin. Yapamazsın
Yok kız ne tripler atıyorum anca sofrayı toplamaya yardım ediyor çoraplarını bir iki gün attı sepete şimdi baktım yatak odasında yine yerde ama trip atınca çok azcık farkediyor onu farkettim

Allah beni affetsin canım bu konuda ben çok yakın bir akrabamı hayatımdan çıkardım bundan sonra aramayı düşünmüyorum. Geçmişte yapılan çok yanlışlarını hep üzerini örttük ama artık görüşmemenin daha doğru olacağına karar verdim sıla-i rahim önemli Allahım affetsin beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…