🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ayyy harikalar canım ya
Pembe ve yanındaki ne çiçeği pembe karanfil galiba benim de sardunyalar başladı tomurcuk vermeye

Maşallah koyuyorum süperler
Pembe karanfil yanındakiler de petunya o petunyalar baya sarkıyo ama bakalım o kadar büyütebilecekmiyim
Benimde bitanesi sanki çok güneşten biraz rahatsız gibi ona gölgelik yapmam lazım ama
Çok teşekkürler bitenemmm
İnsan inanılmaz mutlu oluyomuş böyle emek verdiğin bişeyin büyüdüğünü görünce

Niloyatospikk
Şu topikte bir kac arkadaşım var kalbimin ısındığı zaten onları da göremeyince kötü oldum.
Sana kızgınım o yüzden.
Bizi kendinsiz bırakıyorsun.
Ayıp ayıp

Topikten başka yere yazmayı pek düşünmüyorum canım herkes kendine yakışanı yapıyor gerçekten

Bende de durumlar aynı canım ev işi yemek çocukla ilgilenmek bazen daralıyorum Allahtan eşim de ilgileniyor çıkıp gezdiriyor

Yaa niloşumm dün çektim bunları bakk sardunyalarım daha açmadı ama tomurcuklandı baya beyazın yanundaki de beyazın aynısı mor renkli oda açtı açıcak bende her akşam suluyorum
Heves ettim bende dikecegim inşallah .

Çok güzeller maşallah

İnşallah yarın çifte bayram sevinci yaşarsınız sağlıklı bir gebelik sonucu sağlıklı bir yavrunuz olur inşallah

Bence de dik karanfillerin bu kadar güzel olabileceğini düşünmüyordum ben
Karanfil çok severim ama bendekiler hep ölüyordu ,şimdi halam Aloe Vera vermişti ona bakıyorum ay o kadar güzel ki onun büyüdüğünü görmek falan çok hoşuma gidiyor akşama kadar 10 kez gidip bakıyorum nasıl diye

İnsana inanılmaz mutluluk veriyo kuzum benim aloe veram var ama onu kullanmadığım oda da işte unutuyorum hep

Evet insan çok seviniyor benim balkonda terasta sardunya çok vardı bu kış öldüler yenilerini diktik

Niloyatospikk
Şu topikte bir kac arkadaşım var kalbimin ısındığı zaten onları da göremeyince kötü oldum.
Sana kızgınım o yüzden.
Bizi kendinsiz bırakıyorsun.
Ayıp ayıp
Özür dilerim canım inanın bir sürü iş yaptım işlerimin yoğunluğunda aklıma geldiniz ee baktım sen ne işler yaptın yazmıyorsun ben de gidiimm dedim

Komşumun camında mavi orkide kastırıyor bir tarafta da pembe orkide maviyi gördükçe fesatlanıyorum eşi doğum gününde almış eşime siparişi vereyim bana da al diye

Özür dilerim canım inanın bir sürü iş yaptım işlerimin yoğunluğunda aklıma geldiniz ee baktım sen ne işler yaptın yazmıyorsun ben de gidiimm dedim
Aaa
Suçlu ben mi oldum

Ya son zamanlarda gerçekten pek bir şey yapmadım hep ayni şeyler.
yazmaya değer bir şey yapmadım yani

ama hal hatır sormak için geliyorum arada bir.
Ne yapayım korana da en güzel şey burası.
burası da olmasa kafayı yerdim

Öyle canım doğru haklısın seviyorsun ya sevgin yeter bana Nurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…