🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Tamam canım doğru oruçlusun ben bayrama erken girdim oruç yok
Heeee seni enerjinin kaynağı burdan belli beninde karnım ağrıyo izinlendim sandım şimdi gittim ama yok daha
Sağol canım
Anneler gününde 1 demet gül anneme aldım 1 demet gül kayınvalideme aldım çok sevindiler
En güzel hediye yaa bende anneme o dikenlerin tacının mavisini aradım ama bulamadım ondan alcaktım bizde kayınvalideme masa aldık ihtiyacı varmış. Sonra annemede aynısından aldık mutfağnda kullansın Diye ama daha gitmedi kargo

İyi günlerde kullansın olsun almışsınız ya gelir kargo

Ben de kaynanama dedim çiçeğin mavisi de varmış aa gerçekten mi diye çok şaşırdı yok mu internette ben almayı düşünüyordum

Kızlar ben çıkayım şimdi mutfağı toplayım yatakları toplayım sonra kızı biraz akülüyle gezdircem şu kapanmada çocuklar durmuyor evde çok zor oluyor biraz bunaldım bu ara şöyle sessiz sakin deniz kenarında göl kenarında kahve içtiğimizi hayal edip huzur bulalım

Haziran ayında eşimin çalıştığı fabrikanın 3 hafta gibi bir kapanma söz konusu köye gitsek bahçeye girişsek belki rahatlarız bu korona böyle devam ediyor yasakların denetimi az bu vakalar düşmez

İyi günlerde kullansın olsun almışsınız ya gelir kargo

Ben de kaynanama dedim çiçeğin mavisi de varmış aa gerçekten mi diye çok şaşırdı yok mu internette ben almayı düşünüyordum
Ya türkiyede yok galiba ben baktım hep sarı beyaz pembe var. Bi sitede görmüştük oda yabancıydı güvenemedim ben yine bi bakunayım görürsem söylicem

Kolay gelsinn bebemm çık biraz güzel hava al bayramdan sonra kahvelerimizi içip inşallah yapıcaz keyiflerimizi bende çok özledim
Haziran ayında eşimin çalıştığı fabrikanın 3 hafta gibi bir kapanma söz konusu köye gitsek bahçeye girişsek belki rahatlarız bu korona böyle devam ediyor yasakların denetimi az bu vakalar düşmez
Valla imkanınız varsa gidin canım çok güzel olur yaa. Keşke bizimde köyde ayrı kalabileceğimiz biyer olsa böyle zamanlarda hep giderdim

Sağol canım hoşbuldum
Ha ha ha ırgat gibi haklısın he
Sen adama ne güzel iş yaptırıyorsun bak bende de böyle işte
Evet Niloya. Yarın hamilelik testimin sonucu belli olacak. Allah yüzüme bakar inşAllah pozitif çıkarsa eşim 9 ay boyunca evin kıdemli temizlikçisi olacak Çöp üstüne çöp koymam
Seninde geçmiş anneler günün kutlu olsun. Pazar günü tam panayır yeriydi Bdv, kaçırdın. Çürük çiçek geldi diye kocasına darılan mı dersin, kaynanamı aramak istemiyorum diyen mi dersin

Eşim çalışınca gidemedik bi çalıştılar bi çalışmadılar

Ayy inşallah pozitif çıkar canım inşallah şu mübarek günde Allah senin ve isteyen herkesin kucağını sağlıkla sıhhatle doldursun güzel Mevlam

Ha ha cidden konular öyle miydi

Hamile olursan eşinin evde iş yapışını hayal ettim de şimdiki hali böyleyse o zamanki hali nasıl olur boşver keyfine bak canım ben senin gibi eşime iş yaptırtcam rüyamda görsem inanmam ağır abi benimki yapmaz hele cam silmek he eşimi bi düşündüm cam silerken de ha ha ne komik olur

Olsun verir anneler kıyamaz yavrularına iyice tutsun demiştir
Senin yeni ektiğin çiçekler ne alemde ben balkondakileri ölmesinler diye hergün suluyorum
Yaa niloşumm dün çektim bunları bakk sardunyalarım daha açmadı ama tomurcuklandı baya beyazın yanundaki de beyazın aynısı mor renkli oda açtı açıcak bende her akşam suluyorum

Eklentiler

• 4108CB8D-CEC4-4626-A0FD-D688C601DCC6.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 25
  • 97D4E76F-4973-4A26-9CE3-92992634D46F.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 26
Yaa niloşumm dün çektim bunları bakk sardunyalarım daha açmadı ama tomurcuklandı baya beyazın yanundaki de beyazın aynısı mor renkli oda açtı açıcak bende her akşam suluyorum
Ayyy harikalar canım ya
Pembe ve yanındaki ne çiçeği pembe karanfil galiba benim de sardunyalar başladı tomurcuk vermeye

Maşallah koyuyorum süperler

Kız güldürme beni sen neler yaptın neler yapıyorsun bayram temizliği yaptın mı hoşafım çıktı benim kaç gündür iş yapmaktan
Ev işi çocuklar ev işi

Bir daha gitme diye seni zincirlicem ha 1 hafta içinde 2 defa gitmek nedir arkadaşım.
Ya bosver insanları.
Gerçekten takmaya değmez.
Herkes kendine yakışanı yapıyor
Anlaştık mı birdaha kimseyle münakaşaya girmek yok .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…