🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Eşimle çok para harcadığımıza karar verdik şimdi masaya kağıt koyduk kağıdı ikiye böldük isimlerimizi yazdık bankadan çekilen parayı yazdık herkes ne kadar harcıyor yazacak en çok kim harcıyor ak koyun kara koyun çıkacak ortaya hadi bakalım hodri meydan :KK70:

Allah beni affetsin canım bu konuda ben çok yakın bir akrabamı hayatımdan çıkardım bundan sonra aramayı düşünmüyorum. Geçmişte yapılan çok yanlışlarını hep üzerini örttük ama artık görüşmemenin daha doğru olacağına karar verdim sıla-i rahim önemli Allahım affetsin beni
Illa ki zarar gördüklerimiz oluyor kuzum.
Benim de oldu.
Eski muhabbet kurulmadı ondan sonra.
Arasa her zaman konuşurum.
Küslük kin tutmam.
O da Müslümanlık hatırına.
Allah onu da beni de affetsin..
Kafirler dermiş ki Müslümanlar arasinda fitne çıkarırsak onları yenmemiz daha kolay olur.
Amacına ulasiyorlar işte.
Halbuki birlik olsak hiç birbirimizi incitmesek
Birbirimiz hakkında kötü dusunmesek sadece duacı olsak ne güzel olur.
Bak şimdi mescidi aksaya düşünsene orda biz varız. Yani basimizda da o kırgın olduğumuz kişi.
Bir kurşun gelse ona.
Ne yaparız?
Yardim ederiz onun yarasını sarariz. Aklımıza kırgınlık falan da gelmez öyle değil mi ?
Hepimiz ayni davanın peşindeyken kopuk kopuk yaşıyoruz ya ben en çok ona üzülüyorum.

Ha ha ha adamı kuzu gibi yapmışsın helal olsun kız sana azcık bana da taktik versene emir verdiği uşakları sanıyor beni bazen :KK70: çileden çıkarıyor beni
Şurdan sessiz sessiz gözetliyimde bu taktikler benimde işime yarıcak :KK57: 😂😂
Canımmm ❤️

Niloya aşk olsun. Bu işin tek formülü var. Atasporumuz “Trip” :KK76:Kös kös oturacaksın, sohbete dahil olmayacaksın. Ama sen yufka yüreklisin. Yapamazsın 😀
Yok kızzz tripte işe yaramıyo yaaa Z Zerre nin dediğii gibi içten gelmesi önemli galiba biraz. Birazda yetiştirme. Sağolsun kv kahvaltısını bile yatağına getirerek büyütmüşte :işsiz:
Aynen canım Nur yazınca bana bir iş aşkı geliyor anlatamam 😅 lavaboları parlatasım geliyor mutfağı derli toplu tutmaya çalışıyorum
Yaa bana da valla öyle geliyo bak bugün evi derli toplu temiz tuttum sayesinde 😂😂

Benim de oldu.
Küslük kin tutmam.
Kafirler dermiş ki Müslümanlar arasinda fitne çıkarırsak onları yenmemiz daha kolay olur.
Bak şimdi mescidi aksaya düşünsene orda biz varız. Yani basimizda da o kırgın olduğumuz kişi.
Bir kurşun gelse ona.
Ne yaparız?
Yardim ederiz onun yarasını sarariz. Aklımıza kırgınlık falan da gelmez öyle değil mi ?
Hepimiz ayni davanın peşindeyken kopuk kopuk yaşıyoruz ya ben en çok ona üzülüyorum.
Son cümlen müthiş gerçekten hepimiz aynı davanın peşindeyken bu neyin hırsı

Canım ben artık anlayamıyorum günaha girdiğimi biliyorum ama hayatımda görüşmeme kararı aldığım bu 2.kişi önce kendimi düşünmek istiyorum artık bunca zamandır hep kimse kırılmasın dedim her zaman birşeyleri sineye çeken oldum ama artık bencil insanlara karşı tavrım net üzüldüğüm de şu eğer sıla-i rahimi kestiğim için eğer cenneti kazanıp da sırf bu yüzden giremezsem diye üzülüyorum ama kime anlatsam hak verir affedilecek şeyler değil ben bunu terapistime de danıştım çok sorguladım kendimi ama toplu bir yerde denk gelirsem Allahın selamını veririm ama evlerine gider miyim muamma

Şurdan sessiz sessiz gözetliyimde bu taktikler benimde işime yarıcak :KK57: 😂😂

Yok kızzz tripte işe yaramıyo yaaa Z Zerre nin dediğii gibi içten gelmesi önemli galiba biraz. Birazda yetiştirme. Sağolsun kv kahvaltısını bile yatağına getirerek büyütmüşte :işsiz:

Yaa bana da valla öyle geliyo bak bugün evi derli toplu temiz tuttum sayesinde 😂😂
Benim kayınvalide de alıştırmış hep iyi yemekler tatlılar evlenince ilk yıllar zorlanmıştım

Son cümlen müthiş gerçekten hepimiz aynı davanın peşindeyken bu neyin hırsı

Canım ben artık anlayamıyorum günaha girdiğimi biliyorum ama hayatımda görüşmeme kararı aldığım bu 2.kişi önce kendimi düşünmek istiyorum artık bunca zamandır hep kimse kırılmasın dedim her zaman birşeyleri sineye çeken oldum ama artık bencil insanlara karşı tavrım net üzüldüğüm de şu eğer sıla-i rahimi kestiğim için eğer cenneti kazanıp da sırf bu yüzden giremezsem diye üzülüyorum ama kime anlatsam hak verir affedilecek şeyler değil ben bunu terapistime de danıştım çok sorguladım kendimi ama toplu bir yerde denk gelirsem Allahın selamını veririm ama evlerine gider miyim muamma
Hah en önemli yere deginmissin kuzum.
Selami kesmemek yeterli.
Illa görüşmek zorunda değilsin.
Allah ona da hidayet versin

Hah en önemli yere deginmissin kuzum.
Selami kesmemek yeterli.
Illa görüşmek zorunda değilsin.
Allah ona da hidayet versin
Amin canım umarım yaptıkları hataları başkalarına da yapmazlar umarım onların yaptıkları hataları ben ömrümde yapmam dileğim bu Allahtan o bahsettiğim kişiler yüzünden annem tansiyon şeker hastası oldu ben bunu affedebilir miyim hayır

Benim de oldu.
Küslük kin tutmam.
Bir kurşun gelse ona.
Ne yaparız?
Ama insanız yaralanıyoruz, haksız yere bana yapılanları nasıl unutayım; bunun üzüntüsünden boşanma aşamasına geldim, sağlık sorunlarım oldu. Kendimi ifade edemedim diye içim içimi hala yiyiyor. Bazıları planlı kötü. Bilerek yapıyorlar.

X