🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ban süresi boyunca ben neler yaptım

Hergün doluydum malum bayram temizliği bayram olmasa da kendimize diye yaptık

Bir gün kardeşimle anneme temizlik yaptık

Bir gün eltimle kayınvalideme temizlik yaptık

Buraya fazla girince kendi işlerimi baya baya aksatmıştım ilanlarımla ilgilendim siteye yükleme yaptım çalışınca iş oluyor ama fazla saldığımın farkına vardım bu ban süresi boyunca

Bugün de kendi evimin camlarını silsem olacak çekmece düzenlemeleri yaptım atılacağı attım fıydırıp attım atarken de stres attım :KK70:
Oh maşallah beybisi çok güzel çalışmışsn 😍 bende bayramdan sonra girişiyorum temizliğe 😂
İlan ne için kuzum ne işi yapıyodun 😬

Aa be güzel canım hadi bol kazancın olsun 😍😍
Yaa telefonu kısıtlasakmı napsak kendimize biz 🙄
Sağol canım 🥰
Aslında kısıtlama yapınca iyi oluyor ama bu yasaklarda da bunaldık evde ondan telefona fazla giriyoruz bol bol İznik Gölü kenarında kamp hayal edip duruyorum çok bunaldık evde kimse yasaklara uymuyor uysa da evde dursak amenna

Eltinler ve annenler neden senin evini temizlemesi sen herkesin evini temizlemişsin
Canım annem bel fıtığı ameliyatı oldu her işi yapmasına izin vermiyoruz o yüzden biz yapıyoruz kayınvalidem de yaşlı 70 küsür yaşında neden yapmayalım kuzum biz yapalım ki biz yaşlanınca bize de yapsınlar hiç sevap almayalım mı kuzucum hıı

Niloyatospikk Niloyatospikk niloya hoşgeldinnn 💃🏻💃🏻💃🏻
ırgat gibi çalışmıssın banlı olduğun dönemde 😀
Eline sağlık, çiçek gibi olmuştur her yer 🌺
Yalnız başlık yine fire vermiş. Nazar duası okuyalım tam kadro olamıyoruz 🧿
C ceycey0406 hangi arada nereye gittin. Daha dün gece robot süpürgeden konuşuyorduk 🤦🏻‍♀️

Canım annem bel fıtığı ameliyatı oldu her işi yapmasına izin vermiyoruz o yüzden biz yapıyoruz kayınvalidem de yaşlı 70 küsür yaşında neden yapmayalım kuzum biz yapalım ki biz yaşlanınca bize de yapsınlar hiç sevap almayalım mı kuzucum hıı
Alın alın iyi olur.

Ben seni yarın sabah bekliyordum erken geldin maşallah

Niloyatospikk Niloyatospikk niloya hoşgeldinnn 💃🏻💃🏻💃🏻
ırgat gibi çalışmıssın banlı olduğun dönemde 😀
Eline sağlık, çiçek gibi olmuştur her yer 🌺
Yalnız başlık yine fire vermiş. Nazar duası okuyalım tam kadro olamıyoruz 🧿
C ceycey0406 hangi arada nereye gittin. Daha dün gece robot süpürgeden konuşuyorduk 🤦🏻‍♀️
Sağol canım hoşbuldum 😍
Ha ha ha ırgat gibi haklısın he 😂😂
Sen adama ne güzel iş yaptırıyorsun bak bende de böyle işte 😂

X