🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hiç iş yapasım yok ne olacak böyle yahu kızçemle yıkandık paklandık onu uyuttum benim de uykum geldi ama uyumasam iş yapsam olacak aç ayı oynamaz demişler boşuna dememişler kitap okunacak Kuran okunacak akşam yemeği yapılacak püüü ne ara olacak bu işleeerr

Bende sabah uyandım hemen abdest aldım okumam gereken sureler vardı onları okudum. Ağda yapmam gerek ama korkuyorumsonra daha sütlaç da yapacağım . Çamaşır yıkandı makine çağırıyor neyse kalkayımda bir yerden başlayayım yapmaya

Cookiie uyudun mu yine doğruyu söyle bana?
Yooo yooo yoo bak diğer topikte nickimi değiştireceğimden bahsediyodum uykucu koycam en aonunda
kuran okudum
Ettafı topladım
Akşama kuru pişireyim dedim fasülyeleri haşladım
Çamaşır attım makineye bitirmek üzere onlrı asıcam
Sonra yeöeği yaapr bi dizi izleyesim var bugün azcık

Ben de şimdi oraya geçtim güldüm ya Grootdan korkuyorum demiş Melis ne güldüm ya

Ama ben uyuyacağım birazcık.
Cookiie yeni ismini çok merak ediyorum.
2. Ismi daha güzel oluyor herkesin sen ne yapıcan acaba?
Hiç bilmiyorumki nurcum haziran sonunda daha sürem doluyor bi kabarık liste yaptım kendime ama her birisiyle aynı olyyo kabul olmuyo
Ben de geziniyorum canım sıkıldı uykucu diye biri vardı naptı ismini değiştirdi mi bilmem uykulupremses miydi neydi adı
Uykucu şirin geldi benimde aklıma hahahah

Sinirli anında agzindan çıkanı kulağı duymuyor.
O da kalp kırıyor işte
oluyo bazen öyle canım. Bi insanla anlaşabilmek zor illa biyerde kırıldığımız kırdığımız durumlar oluyo. Üzülme

Yetişebilsem ben oraya yazıcam da takip edemiyorum çok kız müsaade etmiyor bazen burayı anca okuyorum kimi zaman senin eski nick neydi
Eski nickim Portalallı çikolat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…