🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ana yemek buzluğa öğleden sonra çıkarırım çözülür. Oğluma köfte çıkarttım çok az makarna yaparım yanına teşvik amaçlı . Bende öğlen bebekle uyuyacağım işlerimi hallettim 😂 birde kitap okurum

Tünaydın herkese 🙋🏼‍♀️
Akşama menümüz kuru bamya çorbası
İskender
👍🏻Sabah bebeğe kahvaltı yaptırdım mutfağı süpürdüm
👍🏻Ona kitap okudum
👍🏻 Uyuttum
👍🏻Bamya çorbasını yaptım
👍🏻Sebzeliği düzenledim siparişlerim gelecek çünkü
👍🏻 Salatayı yaptım dolaba attım
👍🏻Balkon yıkadım
👍🏻Wc temizledim
Ellerine sağlık canım iyi ki çok şey yapamıyorum diyorsun hee yapmamış halin buysa yaptığın halin nasıl kimbilir 😁

Ayyyy gerçekten yapamıyorum GeyikliGece GeyikliGece bilir beni 😂

Evet ben tuceyi yillardir tanirim, bu yaptiklari tabi ki cok cok guzel ama 10 parmaginda 10 marifet, becerikli ve yorulmayan bir hatundur 🧿🧿🧿

Cok daha fazlasini yaptigi gunleri biliriz 🙏

Ama tuce sen de benim hakkimi teslim et 🤦‍♀️ evimde ne nerde haberim olmazdi bak simdi az da olsa toparliyorum 🙏 rutinimin cogu kendime, kitap dizi kuran vs ama ev isine giris yaptim az da olsa.

4 sene önce bu saatlerde hastane odası şenlik içindeydi🥰ben belden aşağı uyuşuk daha acıyı hissetmeye başlamadan öylece bakıyordum etrafa neşeli neşeli 🥰Allah isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu o ilk kavuşulan saatler tarifi mümkün değil asla
Allah analı babalı büyütsün, bahtını güzel yapsın evladının Niloyatospikk Niloyatospikk Rabbim inşAllah bize de o duyguları yaşamayı nasip etsin 🙏🏻
benim 2 kız kardeşim doğum yaptı. Korkuyorlardı doğuma girdiklerinde. Sen pozitifmişsin 👍🏻
Başlıktaki hanımlar bugün sanki biraz kaydarıyor gibi 🤔

Allah analı babalı büyütsün, bahtını güzel yapsın evladının Niloyatospikk Niloyatospikk Rabbim inşAllah bize de o duyguları yaşamayı nasip etsin 🙏🏻
benim 2 kız kardeşim doğum yaptı. Korkuyorlardı doğuma girdiklerinde. Sen pozitifmişsin 👍🏻
Başlıktaki hanımlar bugün sanki biraz kaydarıyor gibi 🤔
Amin canım inşallah isteyen herkes bu duyguyu yaşasın kızım doğduktan sonra hep böyle dua ettim şükrederek isteyen herkese vermesi için dua ediyorum. Ben de doğuma girdiğimde korkuyordum tabii hatta çenemle anestezi uzmanını bıktırdım adam bana baktı böyle olmucak çaktı bi sakinleştirici ben mayıştım :KK70:

Evet ben tuceyi yillardir tanirim, bu yaptiklari tabi ki cok cok guzel ama 10 parmaginda 10 marifet, becerikli ve yorulmayan bir hatundur 🧿🧿🧿

Cok daha fazlasini yaptigi gunleri biliriz 🙏

Ama tuce sen de benim hakkimi teslim et 🤦‍♀️ evimde ne nerde haberim olmazdi bak simdi az da olsa toparliyorum 🙏 rutinimin cogu kendime, kitap dizi kuran vs ama ev isine giris yaptim az da olsa.
Sen önceden 12 saat filan çalışıyordun pandemi başında filan o durumda nasıl evde ev işi vs yapacaktın ki ayyy mor 🙄🤦🏻‍♀️ Şimdi evinin hanımı çocukların anası oldun . Şimdi bile bence çok iyisin . Yemekler filan 😂 en son senden aldığım poaça tarifini yaptım 7 ay filan doldu 😂 hamur işi yapmayalım düşün

Bu haftayı verimli geçireni belirleme günüydü en baş sayfayı yeniliyorum bu hafta hepimizin saldığı bir hafta oldu sanki dimi 😂
Aaaa öyle bir gün mü vardı 😂 bende olmak isterdim artık ama ben kitap kuran okuyamıyorum hiç neredeyse . Zamanım hiç kalmıyor

4 sene önce bu saatlerde hastane odası şenlik içindeydi🥰ben belden aşağı uyuşuk daha acıyı hissetmeye başlamadan öylece bakıyordum etrafa neşeli neşeli 🥰Allah isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu o ilk kavuşulan saatler tarifi mümkün değil asla
Rabbim kızına uzun sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin inşallah. 😍😍😍

Niloyacım tatlı kızının doğum gününü kutluyorum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu nice yılları olsun🥰🥰

İyi ki doğmuş😍Rabbim acısını göstermesin 🤲

X