🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ana yemek buzluğa öğleden sonra çıkarırım çözülür. Oğluma köfte çıkarttım çok az makarna yaparım yanına teşvik amaçlı . Bende öğlen bebekle uyuyacağım işlerimi hallettim birde kitap okurum

Ellerine sağlık canım iyi ki çok şey yapamıyorum diyorsun hee yapmamış halin buysa yaptığın halin nasıl kimbilir

Ayyyy gerçekten yapamıyorum GeyikliGece bilir beni

Evet ben tuceyi yillardir tanirim, bu yaptiklari tabi ki cok cok guzel ama 10 parmaginda 10 marifet, becerikli ve yorulmayan bir hatundur

Cok daha fazlasini yaptigi gunleri biliriz

Ama tuce sen de benim hakkimi teslim et evimde ne nerde haberim olmazdi bak simdi az da olsa toparliyorum rutinimin cogu kendime, kitap dizi kuran vs ama ev isine giris yaptim az da olsa.

Allah analı babalı büyütsün, bahtını güzel yapsın evladının Niloyatospikk Rabbim inşAllah bize de o duyguları yaşamayı nasip etsin
benim 2 kız kardeşim doğum yaptı. Korkuyorlardı doğuma girdiklerinde. Sen pozitifmişsin
Başlıktaki hanımlar bugün sanki biraz kaydarıyor gibi

Amin canım inşallah isteyen herkes bu duyguyu yaşasın kızım doğduktan sonra hep böyle dua ettim şükrederek isteyen herkese vermesi için dua ediyorum. Ben de doğuma girdiğimde korkuyordum tabii hatta çenemle anestezi uzmanını bıktırdım adam bana baktı böyle olmucak çaktı bi sakinleştirici ben mayıştım

Sen önceden 12 saat filan çalışıyordun pandemi başında filan o durumda nasıl evde ev işi vs yapacaktın ki ayyy mor Şimdi evinin hanımı çocukların anası oldun . Şimdi bile bence çok iyisin . Yemekler filan en son senden aldığım poaça tarifini yaptım 7 ay filan doldu hamur işi yapmayalım düşün

Bu haftayı verimli geçireni belirleme günüydü en baş sayfayı yeniliyorum bu hafta hepimizin saldığı bir hafta oldu sanki dimi
Aaaa öyle bir gün mü vardı bende olmak isterdim artık ama ben kitap kuran okuyamıyorum hiç neredeyse . Zamanım hiç kalmıyor

Rabbim kızına uzun sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin inşallah.

Niloyacım tatlı kızının doğum gününü kutluyorum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu nice yılları olsun

İyi ki doğmuşRabbim acısını göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…