🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Eşim işten geldi oğlumu biraz apartmanın kapısına indirdi hava alsın diye . Çünkü 2 gündür ayakkabılarını alıp kapının arkasında bekliyordu 😣 biliyorum çıkmaması lazım ama durdurmadım artık

Dondurma yedik biz de boğazlar şişince bıraktık eşim dondurma alayım mı gelirken diyor yok yok istemem 😂
Ispanak yemeğini çok severim afiyet olsun inşallah
Ben yaz kış severimde isteyince eşim kızardı hep. Şimdi kendi taktı her akşam istiyo vişne limon ferahlık veriyomuş😂😂
Sağolasın canım hepimize afiyet olsun😘

Ama çok kalbe değer veren bir insansın bak diğer üyenin umrunda bile olmadı ne kadar ince fikirlisin ki geldin gönlümü aldın ben bunu hiç unutmam canım 🥰😘
Ama çok kalbe değer veren bir insansın bak diğer üyenin umrunda bile olmadı ne kadar ince fikirlisin ki geldin gönlümü aldın ben bunu hiç unutmam canım 🥰😘
seninde iyi ve ince birisi olduğunu hissediğim için içimde kaldı canım öyle bişey. Hiçbir zaman haketmeyen birisine yalnış bir davranışım olsun istemem çünkü 🤗😍😘

Ben yaz kış severimde isteyince eşim kızardı hep. Şimdi kendi taktı her akşam istiyo vişne limon ferahlık veriyomuş😂😂
Sağolasın canım hepimize afiyet olsun😘

seninde iyi ve ince birisi olduğunu hissediğim için içimde kaldı canım öyle bişey. Hiçbir zaman haketmeyen birisine yalnış bir davranışım olsun istemem çünkü 🤗😍😘
Ay vişne böğürtlen üff ben çok severim oruçlu olduğum nasıl da belli 😂

Kalplerimiz çekmiş canım birbirini 🥰😘🤗ama iyi ki orda o yazışma oldu gittim fantazi bir gecelik daha aldım 😂😂

Bende Bim’den terlikleri aldım. Yarından sonra bunları da bulamayacağız. Koku yapmaz inşAllah. 😕
ilaçlarımı da aldım.
iftarı bekliyorum. Taze fasulye varmış personel yemeği.

Eklentiler

• CA92EF7F-D24A-4F8D-BE62-62C318B59EE1.jpeg
    CA92EF7F-D24A-4F8D-BE62-62C318B59EE1.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 32
Ay vişne böğürtlen üff ben çok severim oruçlu olduğum nasıl da belli 😂

Kalplerimiz çekmiş canım birbirini 🥰😘🤗ama iyi ki orda o yazışma oldu gittim fantazi bir gecelik daha aldım 😂😂

Bizim icimiz gecmis ha, 1 ay evvel bastan asagi kiyafet aldim. Kuzulu, tavsanli, kedili pijama aldim ahahah

Ruhum yasli benim ya...

X