🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Turkiye'de koronavirus konusunda biriyle tartismislar. Öbür hanim, Twitter'da dolaşan bir yaziyi paylaşmış (yazida bi ülkede insanlarin virüsü devleti protesto etmek için sokaklarda eylem yaptığı yaziyordu). Niloyam da bizim kk üyesi bunu paylaşıyorsa kendi de bu fikirdedir, bir eylem çağrısı yapıyor, halkı galeyana getirecek, yanlış bilgilendirme yapıyor diye hem forumda hem karakolda sikayetci olmus. Sonra ikisine de ban gelmis galiba. Zerre daha iyi bilir. Zerre demişti virüs konusunda diye, baktim dogru. :KK43:

Turkiye'de koronavirus konusunda biriyle tartismislar. Öbür hanim, Twitter'da dolaşan bir yaziyi paylaşmış (yazida bi ülkede insanlarin virüsü devleti protesto etmek için sokaklarda eylem yaptığı yaziyordu). Niloyam da bizim kk üyesi bunu paylaşıyorsa kendi de bu fikirdedir, bir eylem çağrısı yapıyor, halkı galeyana getirecek, yanlış bilgilendirme yapıyor diye hem forumda hem karakolda sikayetci olmus. Sonra ikisine de ban gelmis galiba. Zerre daha iyi bilir. Zerre demişti virüs konusunda diye, baktim dogru. :KK43:
Minnosprenses Minnosprenses

2800 le günü kapattım kızlar 🙏 GeyikliGece GeyikliGece Cookiie Cookiie
Çok güzell 😍 bence ramazan dan sonra 3 yaparsın rahat daha çok vakit var 🤗
Eee şahane işte💚💚😊😊

Cookiie Cookiie de gayet güzel icti

Benim 3200le kapandi 🙏🙏

Ben sahurda gelemiyorum cunku nadir basbasa kalabildigimiz saatler 🤣🤦‍♀️ malum cocuklu insan olmak. Olabildigince sohbet ederek geciriyoruz 🙏
Çok güzell canımm🤗 boşver keyfine bak canım gündüzleri konuşuuoruz yaa. Bende gözümü açıp gelemiyorum hatta sahur yapmıyorum kalkıp bi su içip yatıyorum uzun zamandır. Namazda kaldı bu gece kılocam şimdi😂

bende 3000 e tamamladım 🤗

Günaaydınn benimde birsürü hedefim var.akşama yaptıklarımı yazıcam😂😂

ama gece uyumamışım sanki koca gece çalışmışım. Çok yorgun uyandım

Karistirmayim diye yine not dusucem mecbur kızlar
2300 oldum

Bize de hatirlatma oluyor
Belki ilk defa okuyan varsa ona da tesvik oluyordur.
Ne kadar paylasim, o kadar odaklanma 🙏 en iyisini yapiyorsun

Günaaydınn benimde birsürü hedefim var.akşama yaptıklarımı yazıcam😂😂

ama gece uyumamışım sanki koca gece çalışmışım. Çok yorgun uyandım

Evde iki kisi misiniz? Öyle olsa valla ben de salarim gider ama patililerle biz 20 kisiyiz 🤣🤣 14ü patili.
Bazen ablamin nöbeti olursa onun 2 oglu da geliyor 36 saat duramaz cunku cocuklar 🙄
Evde şenlik.

Kapanmada yardimci ablam da yok, ucu basi kacmasin diye napayim sıkı tuttum isi

Evde iki kisi misiniz? Öyle olsa valla ben de salarim gider ama patililerle biz 20 kisiyiz 🤣🤣 14ü patili.
Bazen ablamin nöbeti olursa onun 2 oglu da geliyor 36 saat duramaz cunku cocuklar 🙄
Evde şenlik.

Ahaha iki kişiyiz biz evet 😂 sizin nüfus kalabalık ama valla ben 2 kişiyken evin hakkından gelemiyorum sana helal olsun😂😂

Hadi az bi zaman kalmış sabret o zaman😍 bende niyet ettim evi kırklamaya bugün. Ama gel gör hala oturuyorum😂😂

Oructan da rehavet cokuyor ya 🙏 yorma kendini hirpalama. Bence bölerek yap.

Insallah bayramdan sonra yazliga, sonbaharda yeni eve gecicem. Yasaklar devam ederse direkt bayramdan sonra yeni evi organize eder gecerim.
Tabi nasip her sey.

Oructan da rehavet cokuyor ya 🙏 yorma kendini hirpalama. Bence bölerek yap.

Insallah bayramdan sonra yazliga, sonbaharda yeni eve gecicem. Yasaklar devam ederse direkt bayramdan sonra yeni evi organize eder gecerim.
Tabi nasip her sey.
Öyle yapıcam canım. Haftasonu bi dağılıyp etraf bende bunu anlamıyorum 2 kişi bu kadar dağıtıyorız. Çocuk olsa ben napcam 😞
Yazlıkta da güzel geçer bu yasaklar ama canım ☺️

Öyle yapıcam canım. Haftasonu bi dağılıyp etraf bende bunu anlamıyorum 2 kişi bu kadar dağıtıyorız. Çocuk olsa ben napcam 😞
Yazlıkta da güzel geçer bu yasaklar ama canım ☺️

Cocuk guzel sey ❤ bosver ev talan olsun cok önemi yok.
Ben en az 2 tane daha planliyorum ama 2 kaybim var, allah nasip ederse olur yoksa da kismet derim 🙏

Kolum kirik diye bu kapanmada evde kaldik, annem yanimda oldugu icin rahat edeyim diye... ama afakanlar basiyor, caktirmiyorum. Yogun plan yapip dusunmeye firsat birakmiyorum.

Cocuk guzel sey ❤ bosver ev talan olsun cok önemi yok.
Ben en az 2 tane daha planliyorum ama 2 kaybim var, allah nasip ederse olur yoksa da kismet derim 🙏

Kolum kirik diye bu kapanmada evde kaldik, annem yanimda oldugu icin rahat edeyim diye... ama afakanlar basiyor, caktirmiyorum. Yogun plan yapip dusunmeye firsat birakmiyorum.
Bende planlıyorum canım. 2 sağlıksız gebeliğim oldu sonrasında olmadı bidaha. Bakalım kısmet herşey hakkımızda hayırlısı🤗

valla insan kendi evini arıyo biyerden sonra çok haklısın 😬

Bende planlıyorum canım. 2 sağlıksız gebeliğim oldu sonrasında olmadı bidaha. Bakalım kısmet herşey hakkımızda hayırlısı🤗

valla insan kendi evini arıyo biyerden sonra çok haklısın 😬

Aynen canim hayirlisi 🙏 biz amin diyelim ❤

Markete gittik kardesimle🤦‍♀️ dünya para harcadik geldik. 3 torba seye 226 tl odedik, icinde peynir et bakliyat falan yok.
3lt süt, 2 meyve 2 sebze, activia, cop poseti, ceyrek paket güllac, gul suyu, eti gong, 5 tane max dondurma, agda ve agda bezi.

Bir diger marketten et peynir bakliyat deterjan gibi yüklü seyleri aldik, hic yazmiym ne kadar 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ allah dar gelirlinin yardimcisi olsun derdik ya artik yuksek gelirli de olsan farketmiyor 🤦‍♀️

Etli karisik dolma, ezogelin yaptik annemle. Dunden mayonezli pancar mezesi ve pogaca da var. Gullac iptal, arkadasim tatli ve cicek gondermis kolumdan haberi yoktu. O yensin güllaci da carsamba falan yapariz.
Annem yapraklari cok zor sardi 🤣 iyilesmem lazim artikkkk.

Simdi kitap okuycam 30 sayfacik hedefim vardi ❤

Evde şenlik.

Bende çok kedi istiyorum.
Sabah yine dedim eşim ı-ı dedi 😂😂😂

Aynen canim hayirlisi 🙏 biz amin diyelim ❤

Markete gittik kardesimle🤦‍♀️ dünya para harcadik geldik. 3 torba seye 226 tl odedik, icinde peynir et bakliyat falan yok.
3lt süt, 2 meyve 2 sebze, activia, cop poseti, ceyrek paket güllac, gul suyu, eti gong, 5 tane max dondurma, agda ve agda bezi.

Bir diger marketten et peynir bakliyat deterjan gibi yüklü seyleri aldik, hic yazmiym ne kadar 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ allah dar gelirlinin yardimcisi olsun derdik ya artik yuksek gelirli de olsan farketmiyor 🤦‍♀️

Etli karisik dolma, ezogelin yaptik annemle. Dunden mayonezli pancar mezesi ve pogaca da var. Gullac iptal, arkadasim tatli ve cicek gondermis kolumdan haberi yoktu. O yensin güllaci da carsamba falan yapariz.
Annem yapraklari cok zor sardi 🤣 iyilesmem lazim artikkkk.

Simdi kitap okuycam 30 sayfacik hedefim vardi ❤
Herşey ateş pahası. Geçen ıvır zıvır dediğimiz temel ihtiyac olmayan şeyler dünya para tutuyo gerçekten. Geçen markete gittiğimde 4 tane sarımsak 40 tlydi şok oldum. Eşim şindi diyo saksıların birini boşalt sarımsak ekicem 😂😂😂

X