🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Cokkkk severim turşu 😍
Bide turşuları çeşit çeşit doğrayıp
Sarımsak ezip zeytinyağında biraz bekletip.

Turşunun üstüne o haliyle döküyorum
Üstüne de bir yemek kaşığı yani bol sumak atıp karistiriyorum.

Çok güzel oluyor hergun yediriyor kendini.
Bu tarifi bi favorilere ekliyim 🤩
Yok kiz gercek bebek

Gecen bebeklinick bebeklinick ile baska bi topikte konusmustuk, eylül ekim gibi calismalara baslariz gun sayariz adet takvimi hesaplar test yapariz diye 😛 o muhabbetin devami
Ay benim kafa karışmış iyice geriye dönük mesajlRı karışık okuyunca yaa😂😂 bu yıl eylül ekim gibimi düşünğyorsunuz. Hadi inşallah hayırlısıyla çok bekletmeden gelsinler 🤩🤩

Bu tarifi bi favorilere ekliyim 🤩

Ay benim kafa karışmış iyice geriye dönük mesajlRı karışık okuyunca yaa😂😂 bu yıl eylül ekim gibimi düşünğyorsunuz. Hadi inşallah hayırlısıyla çok bekletmeden gelsinler 🤩🤩

Evet bu yil. Önce guzel bi tatil sonra beybi 😝 benim plan böyle.

Tabii nasip :)

İnşallah canım. Benim pko var ya. Geçmiş hamileliklerden sonra reglim çok bozuldu. Bi ara hiç ilaçsız olamamaya başladım. Şimdi 4 5 aydır biraz daha iyi ama bakalım hayırlısı. Macun kullandım bu ay ama etki ettimi bilmem 🤷🏼‍♀️

Ay hayirlisi insallah

Ben de 2018de bi dusuk yaptim, 2020de 26 haftalik ölü dogum... daha 2 aydir regl olabiliyorum, ancak toparlaniyor vucudum.
Regl dedigime bakma duzeni hala yok, 10 gün arayla oldum, sonraki 1 ay sonra oldu, simdi bekliyorum bakalim 🥺 insallah uygun zamanda olurum da duzene girer.

Benim bir oğlum var 2016 doğumlu, öncelikle sizlere insallah 🙏🙏

Ay hayirlisi insallah

Ben de 2018de bi dusuk yaptim, 2020de 26 haftalik ölü dogum... daha 2 aydir regl olabiliyorum, ancak toparlaniyor vucudum.
Regl dedigime bakma duzeni hala yok, 10 gün arayla oldum, sonraki 1 ay sonra oldu, simdi bekliyorum bakalim 🥺 insallah uygun zamanda olurum da duzene girer.

Çok geçmiş olsun canım oğluna da uzun ömürler versin Allah. Hayırlı zamanı var o zaman gelmeden napsak olmuyo demekki işte 🤗🤷🏼‍♀️

Belki bende doğuramam🤷bebiş gelişini kendi belirler belki .

Acaba Aralık'ta yapıp Eylül'de mi dogursak😂yaz tatilimiz çöp olmasin diye diyorum😂😂😂

Hamilelik ilerledikce yaz zorluyor ya.
Ben oglumu ekimde dogurdum ama agustosta nasil yandim kavruldum bittim anlatamam 🥺🥺
Eylül biraz serinlemisti de kendime gelmistim.

Zaten garantisi yok ki biz eylül ekim gibi calismalara baslayalim hemen olacak mi bakalim 😝

İnşallah canım. Benim pko var ya. Geçmiş hamileliklerden sonra reglim çok bozuldu. Bi ara hiç ilaçsız olamamaya başladım. Şimdi 4 5 aydır biraz daha iyi ama bakalım hayırlısı. Macun kullandım bu ay ama etki ettimi bilmem 🤷🏼‍♀️
Clife macun mu.
Neye yarıyor o herkesin dilinde
Merak ettim .
Adet mi sökuyor.
Yoksa gebelik için mi kullanılıyor
Benim de pkos var

Ay hayirlisi insallah

Üzülme 🙏😓

Hamilelik ilerledikce yaz zorluyor ya.
Ben oglumu ekimde dogurdum ama agustosta nasil yandim kavruldum bittim anlatamam 🥺🥺
Eylül biraz serinlemisti de kendime gelmistim.

Zaten garantisi yok ki biz eylül ekim gibi calismalara baslayalim hemen olacak mi bakalim 😝
Hayal kurduğum için herşey istediğimiz gibi ilerliyordu yaaaa.
Hayal kurmak böyle bişey değil mi zaten 😅😅😅

Hayırlı iftarlar ❤️❤️❤️

Clife macun mu.
Neye yarıyor o herkesin dilinde
Merak ettim .
Adet mi sökuyor.
Yoksa gebelik için mi kullanılıyor
Benim de pkos var
Evet canım valla bir çok şeye yaradığo yazıyor. Bak atıyorum faydalarını. Bende bu ay kullandım dhaa. 3 ay gerekliymiş 3e tamamlıcam bakalım. Faydasını şuan tam kestiremiyorum ama kullanmaya başlar başlamaz çok kasık ağrıları yaşadım. 2 ay klomen femara tedavisi görmüştüm ondan önce. Aynı onları kullanırkenki ağrılar gibiydi.
Canım bide benim doktorum kendisi aslan pencesi ve civan perçemini önermişti. Ben biraz ondan da güvendim. E çörek otu, hayıt falan da zaten hep iyi olduğunu söylüyolar

Eklentiler

• 19635665-C110-4596-8DA0-44BC46127A37.jpeg
    19635665-C110-4596-8DA0-44BC46127A37.jpeg
    167,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 50158D3A-B284-4972-A20F-DD2309F3473B.jpeg
    50158D3A-B284-4972-A20F-DD2309F3473B.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 22
X