🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Her güne bir intense bunun karamellisi çıkmış bide 😍
Bi ara ara vermiştim kilo aldım diye yemiyordum özlemişim bu hafta hergün aldım neredeyse bu akşam hesap yapıyorum 2 tl olmuş intense 1 tl de Nescafe etti 3 tl ayda 30 günden 90 TL para yapar bu intense i kesmelisin dedim :KK48:karamelliyi denemedim karamelli bi çikokaya vardı adını unuttum onu sevmemiştim ondan ama burada karamelli intense görmedim ben

Bak onu ben de sevmiyorum eşim Ramazanda coşuyor mübarek sözde bayrama fit girecekti o göbek gidecekti külliyen yalan 😂

Göbek severim, bende olmadigi sürece 🤣🤣🤦‍♀️
Benimkinde de var azcik kiz bosver sefalari olsun, sagliklarini etkileyecek duzeyde degilse tabii 🙏

Konforlu oluyor sarilinca falan 🤣

Benimde bu akşam ilk tercihim😍

Eklentiler

• DB815305-C04A-4135-B54C-B9F86392CD6B.jpeg
    DB815305-C04A-4135-B54C-B9F86392CD6B.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 20
Ayy yok mumkun mu öyle bisey canim :)) yikanamiyorum bile ben suan tek basima :)

Normalde yaparim baklava, severim ugrasmayi ama kirik kolla ancak puding, corba 🤣 ötesi olmaz.

Insallah gececek kadar alirim ya, önceki 2 sinav daha iyiydi. Bakalim yarinki nasil olacak, yarin son.
O kdar şey yapıyosunki bi an acaba dedim 😂 yıkanma konusunda niloşa katılıyorum🤭
Çok bile yapıyosunn😍 inşallah bence alırsın pozitif düşünelim öyle enerji yayalım😍

Bi ara ara vermiştim kilo aldım diye yemiyordum özlemişim bu hafta hergün aldım neredeyse bu akşam hesap yapıyorum 2 tl olmuş intense 1 tl de Nescafe etti 3 tl ayda 30 günden 90 TL para yapar bu intense i kesmelisin dedim :KK48:karamelliyi denemedim karamelli bi çikokaya vardı adını unuttum onu sevmemiştim ondan ama burada karamelli intense görmedim ben

Eğer sigAran yoksa boşver yi gitsin😂😂 millet sigaraya veriyo dünya para 😂 karamio mu neydi 😬 bende reklamlarda gördüm😂@Niloyatospikk

X