🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Neyse ben kaçar kızlar az işler var onlara bakayım hayırlı günler herkese😇😇
Kolay gelsin canım hayırlı günler 🥰🤗
Yok kız ne okuması o TV izliyor ben kitap okuyorum 😅koca kitaplık var alıp okuduğunu görmedim😂
olsun canım napcan herkesin ilgisi farklı kimisi sevmiyo 😂

Cookiie Cookiie ben azcık şekerleme yapcam eşim işe gidene kadar :KK70:
Hadi iyi uykular canım bende kalkayım şu bir iki işi halledip kuran okuyım😅😂

Bilmiyorum ki şuan işçi çıkarmak yasak biz çok şükür durumumuz iyi ama ev borcu olanlar kirada olanlar kolay değil
Evet geçenlerde eşimin iş yerinde birisi babası hastaydı yanında durması grrekiyodu işe biraz gelemedi diye ücretsiz izne çıkardılar direk. Bide özel hastanedeymiş babası aşırı pahalıymış. Yani hastalıkta bile anlayış kalmamış napcak bu insanlar bari iştrn cıkarma serbest olsa başının çaresine bakar yeni iş bulur kendi çıksa 30 bin tazminatı yancak. İnsanları bilinmez bi çıkmaza sokuyolat valla ben artık intihar haberlerine hırsızlık haberlerine şaşırmamaya başladım 😞😞😞

En azından işçi çıkarmak yasakmış.
Pek işe yarar mı bilinmez başka fabrikalarda duyduğum kadarıyla çıkarmak yasak işçi tam maaş da alamıyor çıkarmıyor insanlar ev geçindirmek için çalışmak zorunda kendi çıksa tazminatı yanacak zaten iş de yok belli bir faaliyet kollarında iş var ama onun da ne olacağı belli değil

Evet geçenlerde eşimin iş yerinde birisi babası hastaydı yanında durması grrekiyodu işe biraz gelemedi diye ücretsiz izne çıkardılar direk. Bide özel hastanedeymiş babası aşırı pahalıymış. Yani hastalıkta bile anlayış kalmamış napcak bu insanlar bari iştrn cıkarma serbest olsa başının çaresine bakar yeni iş bulur kendi çıksa 30 bin tazminatı yancak. İnsanları bilinmez bi çıkmaza sokuyolat valla ben artık intihar haberlerine hırsızlık haberlerine şaşırmamaya başladım 😞😞😞
Ay Allah korusun esnaf da zor durumda işyerleri kirası devam ediyor devlet de hangi birini desteklesin gerçekten korkuyorum pek düşünmemeye çalışıyorum haber izlemiyorum çok etkileniyorum diye daha önce depresyon yaşadım baya kötüydü yine aynı olma korkusu ile haberleri de Covid ile ilgili olanları izleyip kapatıyorum

İşçi çıkarmak yasak ama süresiz ücretsiz izine gönderiyolar kuzum. Bunada devletin verdiği destek bin tl yalnış bilmiyosam. Bin tl yle kim ne yapabilir bu zamanda. İşten çıkarsa daha iyi 🤷🏼‍♀️
Unuttum ben ücretsiz izin meselesini🤦çok haklısın . Bin TL hiçbir şeye ve hiç kimseye yetmez😔

Ben dışarı gittim geldim şuan uzandım yatıyorum. Kızımla puzzle yaptık 3 kez daha da istiyor 😅almasa mıydım dedim

Bugün kesin bir plan yapmıyorum ama kayınpederim ve kayınvalideme 1 tepsi börek yapmayı düşünüyorum. Çok istediler kendimi kötü hissettim.

Kedi yemini aldım bugün gidip parka bırakamazsam yarına kalabilir.
Benimkiler de puzzle delisi.
1 defa yapmakla asla tatmin olmazlar. Asıl heyecan 2. Den sonra başlıyor keşifler ve hiz artıyor diye sanırım 🤣

Benim tanıdıklarım da hep ücretsiz izne gönderildi ve işten çıkarılsalar 25 bin tazminat alacaklar ama iş yeri sırf o tazminatı ödememek için insanları perişan ediyorlar.

Su saate kadar hem tembellik yap hem öğle uyu yeter Nur hayırdır amac Nirvana mi bir silkelen dedim kendime 🤣
Neyse bu fircadan sonra yatağımdan dogruldum.
Supermen kolları sıvadı yere cakilmazsam ucacagim 🙈🤪

X