🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .

9600 adimdayim uyuyana kadar 10000 olur
Sinav iyiydi, 4.5 bölüm dizi izledim, gece bebem uyuyunca bitiricem insallah.

Perdeci tamam, ev tekstili ürünleri de alindi ❤

Simdi kahve yapicam, sonra yatsi namazi. Diger namazlar tamam :))

Komsum kolum kirik diye pilav ev haslama et getirdi. Yarinin yemegi de hazir gibi, basit 1 2 sey yapilir yanina

Bol bol da uyudum guzelce. Gectigimiz aylarda cok uyku sorunu yasadim hic uyumadigim gunler oldu. Boyle tatli tatli uyumak cok iyi geliyor.

Verimli bir gun oldu diyebilirim

Evet GeyikliGece yazıyor bi düzenli akşamına da şunları yaptım diyor üstelik alçılı kolla biz tembel tembel takılıyoruz kendime şuan dur söveyim reziiiill sünepeeee

Bence siz de yazin sabahtan
Sabah yazdigim icin sorumluluk hissediyorum ve yapiyorum eheheh

Ayyy ne güzel komşun varmış Allah kabul etsin iyi ki iyi insanlar var

Aslında sabah yazıcam da belli olmuyor ki plan mesela akşam temizlik yapmaya karar verdim ilham geliyor öyle yapıyorum portakalcımAllahtan o ilham arada geliyor da Z Zerre buna güllll bak

Bugün yine harikasın

Ben bir karar aldım bundan sonra düzenli yazıp verimli geçirenleri topiğin en başındaki sayfada rozetlendiricem kupa da olur şuan için buna uygun GeyikliGece ı seçiyorum hatta bundan sonraki haftanın verimli geçireni için hediye yollayacağım her seferinde değil de arada bu uygun mudur bilmiyorum Mune abla okur musun?

Neye gülcem

Maşallah yaa tütütütü nazar değmesin
Yok kız azcık koltuğun altından tutup kaldırıyorum iyicene sürümüyorum koltuğu kimseyi bu saatte rahatsız etmiyim canım kul hakkı
Hee öyleyse bişey olmaz o kadardan yap gitsin canın istemişken canım
Çok güzel bi fikir valla canım. Ama hediye konusunda hiç zahmete girme kız. Bizi verimli gecirmeye teşvik etmen zaten bize hediye oluyor

Aminnn aslinda cok tanismiyoruz da kapida hep karsilasiyorduk, yalniz yasiyor 60 kusur yaslarsa.

Ben hep sorarim eksigin ihtiyacin istegin var mi diye...

Kolumu görünce dayanamamis sagolsun

Valla ben de plani sabahtan dusunup yapiyorum. Bazen bazilarini gerceklestirmiyorum bazen ek seyler de yapiyorum

Yine de bir ana eksen olmasi guzel oluyor.

Yok canım benim içimden geliyor eğer site kurallarına uyarsa yapmayı düşünüyorum

Bence hediye gondermek yerine sey yapabilirsin arada, mesela birincinin adina sokakta bi kediyi doyurursun. 1. Olanin kullanici adini da bi kagida yazip kediyle fotografini atabilirsin

Hatta haftalik 1.yi secersin. Kimler yapmak isterse yapip fotografini paylasir. Kimisi kurumus agaci sular, kimisi kuslara bugday atar illa kedi olacak degil. Bir kagida 1. nin adini yazip bu ani goruntuleriz ve bence cok hos olur.

O insan benim kaynanam gibi biriymiş kaç gündür kayınpederim benden börek istiyor baba oruçken zor oluyor dedim geçen köyden geldiler 1 tepsi yapıp verdim çok beğenmiş bigün aradı kaynanam gelip yapar mısın dedi o gün ben müsait değildim görümcemler geçen gidip yapmışlar benimkini beğenmiş istiyor kaynanama bana kaç seferdir yemek yolluyor tatlı yolluyor ben 1 tepsi börek yapmıyorum kızıyorum kendime

Ayy bu da çok güzel fikir canım ya çok beğendim olurr nasıl derseniz

Ramazandan sonra yaparsin kuzum. Kizma kendine. Kucuk cocuk ve oruc zaten zor bir arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…