🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet GeyikliGece GeyikliGece yazıyor bi düzenli akşamına da şunları yaptım diyor üstelik alçılı kolla biz tembel tembel takılıyoruz 😅kendime şuan dur söveyim reziiiill sünepeeee :KK70:
Ay valla bana sorsan koca günn ne yaptın 2 çicek ektim yemek yaptım 10 sayfa falan okudum püüü banaa :KK70: :KK70:

Ay valla bana sorsan koca günn ne yaptın 2 çicek ektim yemek yaptım 10 sayfa falan okudum püüü banaa :KK70: :KK70:
Ben de üstüne ekstra pazara ve parka gittim hele parkta sündük sündük oturdum 😂ben de çiçek ektim ama 😂ben yemek de yapmadım kaynanam 1 kase sulu köfte yollamış hazıra kondum yanına bi salata 😂

Ben de üstüne ekstra pazara ve parka gittim hele parkta sündük sündük oturdum 😂ben de çiçek ektim ama 😂ben yemek de yapmadım kaynanam 1 kase sulu köfte yollamış hazıra kondum yanına bi salata 😂
Temiz hava almışsın mis gibi buda güzel bi verim😂 afiyet olsun en sevdiğim hazır yemek 😍😂😂

Mutfak yedikten sonra toplandı
Şimdi ben işlere girişiyorum

Geçen oturma odasında koltuğun birinin altını silip birininkini silmemiştim o kalanı yapayım😜

Daire kapısını silicem

Çamaşır asıcam

Mutfak yerlerini silicem

Sonra da yatsıyı kılıp Kuran okuyayım inşallah
Hadi kalkayım Bismillah 🎉🎉🎉

Onu kocam evde iken yapıyorum 😂
bende 😂😂

Geçen oturma odasında koltuğun birinin altını silip birininkini silmemiştim o kalanı yapayım😜

Daire kapısını silicem

Çamaşır asıcam

Mutfak yerlerini silicem

Hadi kolay gelsin bende sündüklüğe devam 😂😂

😂😂😂 koltuğu çekipmi siliyon canım bu saatte sorun olmuyo dimi komşulardan 😄
Olmaz herhalde 😅çok ses çıkarmıyor ahşap ya ayakları

Aslında altına vileda giriyor altı büyük annem hep der kaynanam da diyor çekmeden silinir bunların altı diye benim içim rahat etmiyor kıyılarda pislik kalmıştır diye :KK70:

Daire kapısını silicem

Çamaşır asıcam

Mutfak yerlerini silicem

Mutfak yedikten sonra toplandı yazmışsın ya🤣biran dedim neyi yediler acaba 😉🤣

Olmaz herhalde 😅çok ses çıkarmıyor ahşap ya ayakları

Aslında altına vileda giriyor altı büyük annem hep der kaynanam da diyor çekmeden silinir bunların altı diye benim içim rahat etmiyor kıyılarda pislik kalmıştır diye :KK70:
Evet benimde öyle yüksek giriyo ama en arkadalara kadar gitmiyo o arkaları illa çekerek siliyorum bende 😂

olursada idare etsinler aman 😂😂

X